+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Glassion - dárky ze skla

Klíčová slova: dárek, dárky, dárek ze skla, dárek pro ženu,

E-mail: pcharousek@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 8. ??jna 2010

Popis: Jsme ryze česká obchodně-výrobní firma navazující na naší rodinnou dvacetiletou tradici v oboru sklářské a bižuterní výroby a obchodu. Specializujeme se flakony, dárkové předměty, dárky ze skla a české dekorační a stolní sklo. Tyto předměty jsou vhodné především jako originální skleněný dárek. Naší specialitou jsou unikátní flakony na parfémy ve stylu Versailles - skvělý dárek pro ženu.

Web: www.glassion.com

Další související informace

Zážitky pro každého.cz

zážitky, dárky, dárek, dárky pro muže – Nabízíme Vám adrenalinové dárky pro muže, relaxační pobyty, romatické dárky pro ženy či sportovní zážitky. Hledáte vhodný dárek k narozeninám, dárek k výročí nebo třeba benefit pro své zaměstnance? V naší nabídce najdete Zážitky pro každého.cz

Tipy na vánoční dárky

dárky, vánoční dárky, pro muže, dárek, vánoce – Stále nemůžete najít vhodný vánoční dárek pro muže, pro ženu, rodiče či děti? U nás naleznete spoustu inspirace na originální dárky, které potěší Vaše blízké i kolegy. Ušetřete čas i peníze a nakupte dárky k vánocům na našem eshopu.

COSSI - značkové kabelky

dámské kabelky, dárek pro ženu, značkové kabelky – Italský design kabelek a tašek COSSI okouzluje ženy po celém světě. Pokud tyto italské kabelky zaujaly i Vás, prohlédněte si náš e-shop a vyberte si tu, která se Vám hodí nejlépe. Ručně vyráběné značkové kabelky COSSI jsou vyráběny v různých velikostech i barevných variantách.

Načítání trvalo 3.6011 sekund.