+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GLIM Care, s.r.o.

Klíčová slova: Protectum, Ginkgo, Lutein, Blefagel, oční onemocně

E-mail: info@glim.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. listopadu 2008

Popis: Farmaceutická společnost Glim Care působí na českém trhu od roku 2005. Zaměřujeme se na distribuci a výrobu produktů v oblasti očního lékařství a dermatologie. Naším cílem je zvyšování úrovně péče o pacienta, nabídka kvalitních a dostupných prostředků pro léčbu očních a dermatologických onemocnění.

Web: www.glim.cz/

Další související informace

Optik Brno - Brýle, kontaktní čočky, měření zraku

Oční optika Brno. Brýle dioptrické, brýle sluneční – Oční optika Brno. Brýle dioptrické, brýle sluneční, kontaktní čočky, měření zraku a další služby. Nabízíme široký sortiment brýlových obrub, aplikaci kontaktních čoček, sluneční brýle, vyšetření zraku, poradenství, doplňky oční optiky

Kontaktní čočky

kontaktní čočky, čočky, oční čočky, barevné čočky, – Internetový obchod Kontaktní-čocky-eshop.cz nabízí kontaktní čočky, oční kapky, roztoky a příslušenství k očním čočkám. V nabídce najdete jednodenní, čtrnáctidenní, měsíční i tříměsíční čočky, torické čočky a barevné kontaktní čočky.

Oční studio Brno

oční studio Brno – Oční studio Brno nabízí širokou škálu produktů a služeb pro uživatele brýlí a kontaktních čoček. Součástí studia Brno je i oční ambulance. Můžete se dát vyšetřit a v oční optice si poté zakoupit korekční pomůcky.

Načítání trvalo 0.0611 sekund.