+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GLIM Care, s.r.o.

Klíčová slova: Protectum, Ginkgo, Lutein, Blefagel, oční onemocně

E-mail: info@glim.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. listopadu 2008

Popis: Farmaceutická společnost Glim Care působí na českém trhu od roku 2005. Zaměřujeme se na distribuci a výrobu produktů v oblasti očního lékařství a dermatologie. Naším cílem je zvyšování úrovně péče o pacienta, nabídka kvalitních a dostupných prostředků pro léčbu očních a dermatologických onemocnění.

Web: www.glim.cz/

Další související informace

Blefagel - oční gel

Blefagel, suché oko, suché oči, zarudlá víčka, očn – Blefagel je oční gel pro léčbu a prevenci zánětlivých onemocnění víček a souvisejícího syndromu suchého oka. Při těchto obtížích hraje zásadní roli hygiena víček a jejich okrajů. Používejte progo Blefagel.

Protectum.cz - ochrana z

Protectum, ginkgo, lutein, makulární degenerace, g – Protectum.cz - Kapsle Protectum Ginkgo a Protectum Ginkgo Extra jsou multiantoxidanty s klinicky ověřenými účinnými látkami, pro ochranu Vašeho zraku. Zlepšují výživu očí a posilují jejich ochranný systém.

Brýle Praha 3

brýle Praha, dioptrické brýle Praha 3, oční optika – Brýle Praha 3: oční optika, dioptrické brýle. Brýle a značkové luxusní obruby, všechny typy brýlových skel vč. multifokálních. Dioptrické brýle, sluneční brýle, luxusní brýle a roztoky na kontaktní čočky, běžný servis brýlí zdarma.

Načítání trvalo 2.9252 sekund.