+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GLIM Care, s.r.o.

Klíčová slova: Protectum, Ginkgo, Lutein, Blefagel, oční onemocně

E-mail: info@glim.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. listopadu 2008

Popis: Farmaceutická společnost Glim Care působí na českém trhu od roku 2005. Zaměřujeme se na distribuci a výrobu produktů v oblasti očního lékařství a dermatologie. Naším cílem je zvyšování úrovně péče o pacienta, nabídka kvalitních a dostupných prostředků pro léčbu očních a dermatologických onemocnění.

Web: www.glim.cz/

Další související informace

Brýle Praha 2

brýle Praha, dioptrické brýle Praha 2, oční optika – Brýle Praha 2: oční optika, dioptrické brýle. Brýle a značkové luxusní obruby, všechny typy brýlových skel vč. multifokálních. Dioptrické brýle, sluneční brýle, luxusní brýle a roztoky na kontaktní čočky, běžný servis brýlí zdarma.

Optometrista - váš oční specialista

optomerista, ocni lekar – Optometrista je oční specialista, který vám pomůže s volbou čoček a vyšetří vám zrak. Naleznete ho v každé větší optice. Hlavní jeho výhodou je to, že se u něj nemusíte objednávat, ovšem za jeho výkony musíte platit.

Oční studio Brno

oční studio Brno – Oční studio Brno nabízí širokou škálu produktů a služeb pro uživatele brýlí a kontaktních čoček. Součástí studia Brno je i oční ambulance. Můžete se dát vyšetřit a v oční optice si poté zakoupit korekční pomůcky.

Načítání trvalo 3.1240 sekund.