+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GLIM Care, s.r.o.

Klíčová slova: Protectum, Ginkgo, Lutein, Blefagel, oční onemocně

E-mail: info@glim.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. listopadu 2008

Popis: Farmaceutická společnost Glim Care působí na českém trhu od roku 2005. Zaměřujeme se na distribuci a výrobu produktů v oblasti očního lékařství a dermatologie. Naším cílem je zvyšování úrovně péče o pacienta, nabídka kvalitních a dostupných prostředků pro léčbu očních a dermatologických onemocnění.

Web: www.glim.cz/

Další související informace

Dárková kosmetika e-shop

krém na vrásky, oční krém, krém na opalování – E-shop darkova-kosmetika.cz nabízí vysokou kvalitu a široký výběr přírodní kosmetiky, aromaterapie, biokosmetiky, francouzská vína, moravská vína a čaje: pleťové krémy, oční krémy, tělová mléka, přípravky na akné, luxusní mýdla, dárky, vlasovou kosmetiku proti lupům, proti padání vlasů, přípravky na vši, barvy na vlasy a přírodní medicínu

Oční vady a nemoci

oční vady,zákal,barvoslepost,krátkozrakost – Příčinou onemocnění oka může být vrozená vada, úraz či přirozená degenerace jeho stárnutí. Nejčastěji se poté setkáváme s astigmatismem, myopií, hypermetropií, šedým a zeleným zákalem a poslední dobou se rozšiřuje i diabetická retinopatie.

Kvalitní lékaři

zdraví, lékařská pomoc, oční klinika. – Kvalitní lékaři by měli být jakousi samozřejmostí, nicméně z praxe lze potvrdit ten fakt, že všichni absolventi lékařských fakult nejsou zrovna dvakrát dobří. Jakékoli lékařské zákroky vyžadují maximální míru soustředění a logicky i vynikající dovednosti.

Načítání trvalo 0.0667 sekund.