+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GTB GROUP s.r.o. - ohýban

Klíčová slova: gtb, sklo, ohýbané sklo, zpracování skla

E-mail: info@gtb.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ledna 2010

Popis: Zabýváme se zpracováním plochého i ohýbaného kaleného skla a výrobou komponentů nebo finálních produktů ze skla.

Web: www.gtb.cz

Další související informace

Crystal HeArt

broušené sklo, Bohemia, křišťál, sklo, olovnatý – Výroba a prodej ručně broušeného olovnatého křišťálu. Vyrábíme tradiční české dekory, ale na přání zákazníků vyvzorujeme nové dekory pro jejich trh. Dále se zabýváme výrobou dárkových předmětů k různým příležitostem, jako jsou firemní dárkové předměty s logem, sportovní poháry atd.

Skleničky-Obchod.cz

sklenicky, sklo, ryte, brousene, sklenice,darkove – Nabízíme široký sortiment výhradně českého skla, ručně broušených a rytých skleniček, dárkových sad a mnoho dalšího. Originální motivy jsou k dostání pouze v našem E-Shopu! Nabízíme široký sortiment výhradně českého skla, ručně broušených a rytých skleniček, dárkových sad a mnoho dalšího. Originální motivy jsou k dostání pouze v našem E-Shopu!

Palety, europalety

Palety, Europalety – Europalety jsou nejčastěji používanou logistickou pomůckou. Rozměr europalety i pevnost je navržen tak, aby odpovídal mezinárodním normám. Standardní palety jsou vhodné především pro firmy, kterým se palety nevrací. Atypické palety jsou určeny zejména k tomu, aby rozměr palety vyhovoval svými rozměry požadavkům na skladování. Opravy palet probíhají tak, že se nahrazují poškozené nebo chybějící díly palet.

Načítání trvalo 0.1808 sekund.