+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Haka Hydraulika - hadice

Klíčová slova: hadice, hydraulika, ventil, zvedák, mailer

E-mail: cheb@hakahydraulika,cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ??jna 2008

Popis: Výroba a prodej hydraulických hadic a příslušenství. Trojcestné a dvoucestné ventily, Hadice s koncovkami, Průmyslové šroubení, Kulové ventily, Rychlospojky, Manometry, vakuometry, Bezešvé hydraulické trubky, Spony a svorky, Vzduchová technika, Hydraulické zvedáky a podpěry, Mazací technika, Technické plasty, Průmyslová podlahovina

Web: www.hakahydraulika.cz

Další související informace

Energie - plyn

plyn, dodavatelé plynu, zemní plyn – Snad nikdo není ochoten dobrovolně platit zbytečně vysoké faktury za elektřinu, plyn, teplo či vodu. Samozřejmě se nabízejí úspory v podobě kvalitního zateplení, koupě nových oken a dveří či moderních šetrných spotřebičů.

Plyn

plyn, zemní plyn, dodavatelé plynu, ceny plynu – Již několik let mají domácnosti i firmy v ČR možnost,aby bezplatně změnili svého dodavatele zemního plynu. Pro většinu z nich jsou nejdůležitějším argumentem při tomto výběru pravděpodobně náklady.

Palety, europalety

Palety, Europalety – Europalety jsou nejčastěji používanou logistickou pomůckou. Rozměr europalety i pevnost je navržen tak, aby odpovídal mezinárodním normám. Standardní palety jsou vhodné především pro firmy, kterým se palety nevrací. Atypické palety jsou určeny zejména k tomu, aby rozměr palety vyhovoval svými rozměry požadavkům na skladování. Opravy palet probíhají tak, že se nahrazují poškozené nebo chybějící díly palet.

Načítání trvalo 0.0536 sekund.