+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Haka Hydraulika - hadice

Klíčová slova: hadice, hydraulika, ventil, zvedák, mailer

E-mail: cheb@hakahydraulika,cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ??jna 2008

Popis: Výroba a prodej hydraulických hadic a příslušenství. Trojcestné a dvoucestné ventily, Hadice s koncovkami, Průmyslové šroubení, Kulové ventily, Rychlospojky, Manometry, vakuometry, Bezešvé hydraulické trubky, Spony a svorky, Vzduchová technika, Hydraulické zvedáky a podpěry, Mazací technika, Technické plasty, Průmyslová podlahovina

Web: www.hakahydraulika.cz

Další související informace

Ludma Service, s.r.o.

oprava, rekonstrukce, hydraulika – Zajišťujeme opravy, rekonstrukce, dodávky a montáž pneumatických a hydraulických zařízení, převodové skříně, hydraulické válce, investiční výstavba, výrobu a montáž technologických celků a náhradních dílů.

Kamerové systémy

kamera, kamery,kamerove systemy, bezpecnostni kame – Společnost SCHTUWNER vyrábí a nabízí bezpečnostní a průmyslové kamery pro kamerové systémy CCTV, DVR digitální záznam obrazu a zvuku přes sít internet, kamery s nočním viděním IR, kamery s maticemi PIXIM, maskované, otočné PTZ, bezdrátové kamery a IP kamery.

Tesařství pokrývačství

Tesařství, pokrývačství,krovy, střechy, vazby domu – Naše firma provádí tesařství, pokrývačství, vazby domů, krovy, výstavbu nových střech, opravu a rekonstrukci stávajících střech. Dodáme stavební řezivo všech rozměrů do délky dle požadavku zákazníka. Dodané řezivo Vám naimpregnujeme proti houbám, plísním a dřevokazným škůdcům. Impregnace je prováděná máčením řeziva v impregnační vaně.

Načítání trvalo 0.0668 sekund.