+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Haka Hydraulika - hadice

Klíčová slova: hadice, hydraulika, ventil, zvedák, mailer

E-mail: cheb@hakahydraulika,cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ??jna 2008

Popis: Výroba a prodej hydraulických hadic a příslušenství. Trojcestné a dvoucestné ventily, Hadice s koncovkami, Průmyslové šroubení, Kulové ventily, Rychlospojky, Manometry, vakuometry, Bezešvé hydraulické trubky, Spony a svorky, Vzduchová technika, Hydraulické zvedáky a podpěry, Mazací technika, Technické plasty, Průmyslová podlahovina

Web: www.hakahydraulika.cz

Další související informace

CARBE s.r.o.

dřevoobráběcí stroje – Prodej, výkup a servis dřevoobráběcích strojů, nástrojů, technologií a příslušenství. Nabízíme nové, zánovní a použité repasované profesionální dřevoobráběcí stroje pro dřevařský a nábytkářský průmysl, stolaře a truhláře. Vše se zárukou, servisem, poradenstvím a rodinným přístupem.

Plyn

plyn, zemní plyn, dodavatelé plynu, ceny plynu – Již několik let mají domácnosti i firmy v ČR možnost,aby bezplatně změnili svého dodavatele zemního plynu. Pro většinu z nich jsou nejdůležitějším argumentem při tomto výběru pravděpodobně náklady.

Tesařství pokrývačství

Tesařství, pokrývačství,krovy, střechy, vazby domu – Naše firma provádí tesařství, pokrývačství, vazby domů, krovy, výstavbu nových střech, opravu a rekonstrukci stávajících střech. Dodáme stavební řezivo všech rozměrů do délky dle požadavku zákazníka. Dodané řezivo Vám naimpregnujeme proti houbám, plísním a dřevokazným škůdcům. Impregnace je prováděná máčením řeziva v impregnační vaně.

Načítání trvalo 0.0694 sekund.