+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Haly Polak CZ

Klíčová slova: haly, montované haly, skladové haly, výrobní haly

E-mail: netactioncz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. ?nora 2010

Popis: Vyrábíme a montujeme haly, montované haly, výrobní haly, skladové haly, hangáry, kryté jízdárny a zastřešení všeho druhu. V naší nabídce naleznete také tenisové haly a zastřešení různých druhů sportovišť.

Web: www.haly-polak.cz

Další související informace

samonosné haly

Samonosné haly, obloukové haly, montované haly, – Dodáváme kovové, prefabrikované a snadno sestavitelné klenuté haly. Haly lze použít na neomezenou řadu způsobů. Například jako skladištní a výrobní haly, garáže, letištní hangáry, prodejní objekty, sportovní areály, zemědělské objekty, stáje, dílny, rekreační objekty i budovy pro bydlení apod..

Montované domy Corti

montované domy,montované haly, ocelové konstrukce, – Montované domy Corti představují revoluční způsob bydlení, který je velmi levný a také velmi rychlý, kromě montovaných domů Corti si můžete od nás nechat postavit montované haly Corti, vhodné pro každou firmu.

Průmyslové haly

průmyslové haly, montované haly, skladové haly – Naše firma nabízí kompletní dodávky vrchních staveb průmyslových halových objektů, a to již od jejich architektonického návrhu, zpracování kompletní projektové a výrobní dokumentace včetně statického výpočtu a samozřejmě pak jejich vlastní realizaci na profesionální úrovni, v bezvadné kvalitě a věříme i k plné spokojenosti našich zákazníků.Vlastní montáže provádí kvalifikované montážních skupiny s dlouholetou praxí v tomto oboru. Nabízíme architektonické návrhy, konzultace a studie staveb, kompletní dodávku projekčních a stavebních prací.

Načítání trvalo 3.9021 sekund.