+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Haly Polak CZ

Klíčová slova: haly, montované haly, skladové haly, výrobní haly

E-mail: netactioncz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. ?nora 2010

Popis: Vyrábíme a montujeme haly, montované haly, výrobní haly, skladové haly, hangáry, kryté jízdárny a zastřešení všeho druhu. V naší nabídce naleznete také tenisové haly a zastřešení různých druhů sportovišť.

Web: www.haly-polak.cz

Další související informace

Zastřešení investice

Ocelové haly, průmyslové haly, Ruukki, Llentab – Terravit s.r.o. je stavební firma zabývající se průmyslovou výstavbou a to zejména dodávkou a montáží ocelových hal. Firma působí v České a Slovenské republice. Mezi její klienty se řadí místní i zahraniční investoři.

Divize Kohal - montované

lehké montované haly, kovovýroba – Specialista v oboru lehkých montovaných hal nabízí haly pro: sklad, sport, hangáry, seníky, různé zastřešení a jiné využití. Dále se zabýváme výrobou konstrukce, textilním opláštěním, montáží a opravu stávajících hal. Celá ČR.

samonosné haly

Samonosné haly, obloukové haly, montované haly, – Dodáváme kovové, prefabrikované a snadno sestavitelné klenuté haly. Haly lze použít na neomezenou řadu způsobů. Například jako skladištní a výrobní haly, garáže, letištní hangáry, prodejní objekty, sportovní areály, zemědělské objekty, stáje, dílny, rekreační objekty i budovy pro bydlení apod..

Načítání trvalo 3.7960 sekund.