+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hasicitechnika.eu

Klíčová slova: práškové hasicí přístroje,sněhové hasicí přístroje

Datum vloľení do katalogu: 21. ledna 2010

Popis: Nabízíme přenosné, práškové a sněhové hasicí přístroje pro váš domov a dílnu, které zajistí klid a ochranu před požárem vám a vašim nejbližším. práškové hasicí přístroje,sněhové hasicí přístroje, hasicí spreje..

Web: www.hasicitechnika.eu

Další související informace

Bimbohas

hasicí přístroje, revize hasicích přístrojů – Hasicí přístroje - prodej, revize hasicích přístrojů a hydrantů, včetně revizních zpráv. Provádíme měření nástěnných a podzemních hydrantů. Prodáváme hasicí přístroje a další vybavení požární ochrany.

Avonito-léčebné a rehabilitační pomůcky

přístroje BioBeam, rehabilitace, léčba, polohovací – Nabízíme polohovací a stavěcí křesla pro podporu pohodlného vstávání seniorů a tělesně postižených, pomůcky pro magnetickou a světelnou terapii a to v prvotřídní kvalitě.

Dikrt, prášková lakovna

práškové lakování, zakázková lakovna, lakování vět – Provoz automatické linky na práškové lakování a výrobu potrubí. Nabízíme také nástřiky fluoroplastů. práškové lakování, zakázková lakovna, lakování větších, těžkých a složitých dílů, výroba potrubí s PTFE výstelkou, výstelkování nádob fluoroplasty, nástřiky fluoroplastů, kompenzátory, armatury, chemické a průmyslové hadice, výměníky tepla, ventily, těsnění

Načítání trvalo 3.0127 sekund.