+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hasicitechnika.eu

Klíčová slova: práškové hasicí přístroje,sněhové hasicí přístroje

Datum vloľení do katalogu: 21. ledna 2010

Popis: Nabízíme přenosné, práškové a sněhové hasicí přístroje pro váš domov a dílnu, které zajistí klid a ochranu před požárem vám a vašim nejbližším. práškové hasicí přístroje,sněhové hasicí přístroje, hasicí spreje..

Web: www.hasicitechnika.eu

Další související informace

Hasící přístroje

hasici pristroj, hydrant, hlasic pozaru, cerpadlo – Internetový obchod zaměřený na požární bezpečnost staveb a požární sport.Nabízíme hasící přístroje,hlásiče požáru,hydranty,sací koše,elektrocentrály,čerpadla,požární hadice a potřeby pro požární sport.

Hasicí přístroje,E-shop

Hasicí přístroj,hydrantový systém,hadice – Prodej hasicích přístrojů online, hasící přístroje do aut, hasicí přístroj. Společnost Červinka - Czech Republic s.r.o. má kořeny v devadesátých letech, vznikla 21.2.1992 jako firma Jiří Červinka a v roce 1997 se přetransformovala do podoby společnosti s ručením omezeným. Zajišťuje prodej, opravy a údržbu věcných prostředků požární ocharny a požárně bezpečnostních zařízení, zajišťuje požární bezpečnost staveb a další služby vyplývající zplatných právní předpisů. Firma zahájila výrobu hasicích přístrojů a v roce 2003 certifikovala systém managemantu jakosti podle norem řady ISO 9001. Působnost firmy se rozrůstá a v roce 2006 získala osvědčení o posouzení provozu podle normy ISO 11602-2. V současné době se zaměřujeme na uplatnění našeho sortimentu u nás i v Evropě a budovování dlouhodobých vztáhů s našimi obchodními partnery.

Dikrt, prášková lakovna

práškové lakování, zakázková lakovna, lakování vět – Provoz automatické linky na práškové lakování a výrobu potrubí. Nabízíme také nástřiky fluoroplastů. práškové lakování, zakázková lakovna, lakování větších, těžkých a složitých dílů, výroba potrubí s PTFE výstelkou, výstelkování nádob fluoroplasty, nástřiky fluoroplastů, kompenzátory, armatury, chemické a průmyslové hadice, výměníky tepla, ventily, těsnění

Načítání trvalo 0.0586 sekund.