+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hasicitechnika.eu

Klíčová slova: práškové hasicí přístroje,sněhové hasicí přístroje

Datum vloľení do katalogu: 21. ledna 2010

Popis: Nabízíme přenosné, práškové a sněhové hasicí přístroje pro váš domov a dílnu, které zajistí klid a ochranu před požárem vám a vašim nejbližším. práškové hasicí přístroje,sněhové hasicí přístroje, hasicí spreje..

Web: www.hasicitechnika.eu

Další související informace

Disam Safety, s. r. o.

ochranné pomůcky, masky, helmy, dýchací přístroje – Nabízíme vám kvalitní výběr osobních ochranných pracovních pomůcek. K ochraně vám poslouží ochranné brýle, přilby či ochranné kombinézy. Vyberte si ze široké škály masek a polomasek včetně filtrů a dílů k maskám a polomaskám.

SDH Heřmaničky

SDH, Heřmaničky, sbor, hasičů, hasiči – Stránky soutěžního družstva žáků sboru dobrovolných hasičů Heřmaničky. Jedná se o úspěšné družstvo, které téměř pravidelně vyhrává okresní soutěž a účastní se krajských. Toto družstvo pravidelně pořádá i kulturní a zábavné akce např. zpívání koled u stromečku, kulturní program do hasičských výroček,..

Práškové lakování

práškové lakování kovu Praha – Prášková lakovna Praha - práškové lakování, pískování za použití moderní technologie pro povrchové úpravy kovu. Stavební a zakázkové zámečnictví, mříže do oken, ploty, oplocení domu a zahrady.

Načítání trvalo 2.7964 sekund.