+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Heliotech s.r.o.

Klíčová slova: dřevěné žaluzie, okenicové systémy, dřevěné rolety

E-mail: info@heliotech.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ??jna 2011

Popis: Výroba, prodej, montáž, poradenství: - dřevěné žaluzie (interiérové, exteriérové - venkovní): - horizontální, vertikální žaluzie - dřevěné předokenní rolety - okenice, okenicové systémy - posuvné fasádní panely. Vhodné pro klasické i moderní interiéry.

Web: www.heliotech.cz

Další související informace

Dřevovýroba R a P

Dřevěné kazety, dárkové kazety, krabičky, obaly – Výroba a prodej dárkových a upomínkových předmětů, dřevěných kazet a krabiček na čaj, kávu, obalů a nosičů na víno, reklamních předmětů a hraček. Dřevěné kazety, dárkové kazety, krabičky, obaly, obaly na víno, dřevěné hračky, bytové doplňky.

Plovoucí podlahy

masiv, dřevo, podlahy, dřevěné podlahy – Přímo dovážíme masivní dřevěné podlahy z velkého množství dřevin s garancí nejnižší ceny na trhu. Nabízíme přitom jeden z nejširších sortimentů podlah z exotických masivních dřevin v celé Evropě. Dále v naší nabídce najdete i plovoucí dřevěné podlahy.

Dřevěné hračky Hříbeček

české hračky, dřevěné hračky, houpací koník, houpa – Klasické české dřevěné hračky za nízké ceny. Dřevěné hračky nejsou přežitkem a nepatří pouze starším generacím. Tyto hračky jsou nadčasové a vydrží celé věky. Kvalita a originalita pro Vaše děti.

Načítání trvalo 0.0594 sekund.