+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HLM Carrosserie

Klíčová slova: HLM, kamióny, izotermické karosérie

E-mail: info@hlm.sk

Datum vloľení do katalogu: 13. prosince 2012

Popis: Návrh, vývoj a výroba nadstavieb, návesov a prívesov. Výrobný program zahŕňajúci uzatvorené nadstavby a karosérie v rozsahu FRC,FNA a DRY (ľahko izolované). Novinkou sú ľahké nadstavby CARGOKIT pre úžitkové vozidlá do nosnosti 3,5 tony. Obchodné označenie nadstavieb pre vozidlá vyššej kategórie je HLM. Služby v oblasti servisu automobilových nadstavieb a návesov na prepravu potravín pri kontrolovanej teplote podľa štandardov ATP. Plne certifikovaná firma pracujúca podľa štandardov FOCWA a ISO 9001. Spolupráca s poisťovňami a poskytovanie komplexných služieb od obhliadky po opravu vrátane lakovania.

Web: www.hlm.sk

Další související informace

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Home Credit online půjčka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – Společnost Home Credit a.s. patří na našem nebankovním trhu mezi zavedené a stabilní firmy, které poskytují svým klientům rychlé a levné online půjčky. Už nemusíte dlouhodobě šetřit proto, abyste měli k dispozici potřebnou částku peněz.

Povinné ručení online

Povinné, ručení, srovnání, porovnání, – Hitem spořivého motoristy je sjednání povinného ručení online. Naše kalkulačka vám to umožní rychle a přesně. Než se scházet s pojišťovacím poradcem, stačí když si sednete k počítači a povinné ručení je během 5 minut.

Načítání trvalo 2.1534 sekund.