+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HLM Carrosserie

Klíčová slova: HLM, kamióny, izotermické karosérie

E-mail: info@hlm.sk

Datum vloľení do katalogu: 13. prosince 2012

Popis: Návrh, vývoj a výroba nadstavieb, návesov a prívesov. Výrobný program zahŕňajúci uzatvorené nadstavby a karosérie v rozsahu FRC,FNA a DRY (ľahko izolované). Novinkou sú ľahké nadstavby CARGOKIT pre úžitkové vozidlá do nosnosti 3,5 tony. Obchodné označenie nadstavieb pre vozidlá vyššej kategórie je HLM. Služby v oblasti servisu automobilových nadstavieb a návesov na prepravu potravín pri kontrolovanej teplote podľa štandardov ATP. Plne certifikovaná firma pracujúca podľa štandardov FOCWA a ISO 9001. Spolupráca s poisťovňami a poskytovanie komplexných služieb od obhliadky po opravu vrátane lakovania.

Web: www.hlm.sk

Další související informace

Samsung Galaxy Ace

Samsung Galaxy Ace, hry, videa, tapety, diskuze – Webovky věnované telefonu Samsung Galaxy Ace. Web se zabývá především tímto telefonem, přičemž obsahem jsou popisy telefonu, výhody i nevýhody a informace o příslušenství. Nechybí ani tapety, hry, videa a diskusní fórum.

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Načítání trvalo 0.0596 sekund.