+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotelové vybavení a hotel

Klíčová slova: hotelové vybavení, hotelový nábytek, penziony, res

E-mail: katalogizace@e-kom.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. b?ezna 2010

Popis: Nabízíme kompletní realizaci hotelového vybavení, restaurací, penzionů a ubytoven. Vše zrealizujeme od návrhu, přes poradenství při výběru vhodného materiálu až po dopravu na určené místo a odbornou montáž.

Web: www.linea-blansko.cz/

Další související informace

Nábytek Ton

sedací nábytek, židle, ton, thon, tonovky, – Nábytek Ton a konkrétní produkty. Nábytek Ton značky Home. Nábytek Ton znyčky Horeka. Nábytek Ton a jeho zvláštnosti. Nábytek Ton ve znamení nerozbitné židle. Nábytek Ton nabízí kvalitní materiál. Nábytek Ton a konkrétní produkty. Nábytek Ton značky Home. Nábytek Ton znyčky Horeka. Nábytek Ton a jeho zvláštnosti. Nábytek Ton ve znamení nerozbitné židle. Nábytek Ton nabízí kvalitní materiál.

Návrhy a realizace interiérů

návrh, interiér, nábytek, látka, dekorace – Studio Anna+ A pro Vás vytváří vytříbený styl bydlení a nabízí návrhy a realizace interiérů, které se nesou v duchu nadčasové elegance. Návrhy a realizace interiérů zajistíme originálně a kvalitně, protože jsme výhradním a velkoobchodním dodavatelem dekoračních a potahových látek, luxusních tapet i pro náročnější klientelu. Návrhy a realizace interiérů s celkovou atmosférou jedinečnosti a praktičnosti dotvoří náš moderní a klasický nábytek, technické a dekorační garnýže, čalounické potřeby a ozdobné úchyty, celoplošné a kusové koberce, zrcadla, bytové vůně, sanita, osvětlení a rozmanité bytové doplňky.

Načítání trvalo 0.0621 sekund.