+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotelové vybavení a hotel

Klíčová slova: hotelové vybavení, hotelový nábytek, penziony, res

E-mail: katalogizace@e-kom.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. b?ezna 2010

Popis: Nabízíme kompletní realizaci hotelového vybavení, restaurací, penzionů a ubytoven. Vše zrealizujeme od návrhu, přes poradenství při výběru vhodného materiálu až po dopravu na určené místo a odbornou montáž.

Web: www.linea-blansko.cz/

Další související informace

Sedací nábytek

sedací nábytek, židle, křesla, pohovky – Sedací nábytek a jeho úloha v domácnosti. Jaký sedací nábytek si lidé nejčastěji pořizují? Sedací nábytek z hlediska zdraví. Proč volit kvalitní sedací nábytek? Sedací nábytek a jeho úloha v domácnosti. Jaký sedací nábytek si lidé nejčastěji pořizují? Sedací nábytek z hlediska zdraví. Proč volit kvalitní sedací nábytek?

AAlex kovový a školní náb

nábytek, školní, restaurační, kancelářský, resta – Firma Alex kovový a školní nábytek s.r.o. působí na českém trhu už od roku 2006. Během tohoto období jsme se stali jedním z předních dodavatelů školního nábytku a školních pomůcek v České republice. Neustále sledujeme současné trendy vývoje a design našich výrobků přizpůsobujeme potřebám zákazníků. Samozřejmostí je pro nás dodržování norem a předpisů, týkajících se výroby a kvality našich výrobků. Výrobní proces je řízený ve smyslu normy DIN EN ISO 9001:2000 a všechny výrobky mají certifikát společnosti TUV ER Hannover. Všechny tyto skutečnosti svědčí o tom, že místnosti vybavené naším nábytkem designově i funkčně plně uspokojují potřeby našich zákazníků. V naší nabídce najdete skutečně široký sortiment nábytku – od klasického školního nábytku až po moderní kancelářský. Pole naší působnosti jsme zaměřili na to, abychom dokázali uspokojit potřeby škol a učebních zařízení, stejně jakjo státních institucí, obecních a městských úřadů. Věnujeme se i oblastivelice populárního kovaného nábytku a nábytku pro restaurace, bary, přednáškové sály, šatny, exteriérový nábytek, atp. Mezi atraktivní nabídku můžeme zařadit oblast školních pomůcek, jejichž sortiment si můžete prohlédnout na našich webových stránkách.

Moderní a pohodlný manažerský nábytek

manažerský nábytek, kancelářský nábytek, kancelářs – MOBILIARDI, s. r. o. patří k firmám specializujícím se na prodej kancelářského nábytku pro manažery. V nabídce naleznete vysoce kvalitní a pohodlný kancelářský nábytek, který vás bude skvěle reprezentovat. Vyberte si manažerský nábytek dle vašeho přání. Moderní kancelářské stoly, pohodlné kancelářské židle a křesla jsou nepostradatelnou výbavou každé kanceláře. Investujte do kvalitního designu nadčasového kancelářského nábytku z nabídky naší společnosti MOBILIARDI, s. r. o..

Načítání trvalo 0.0570 sekund.