+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hrnečky

Klíčová slova: keramika hrnečky misky poháry obrázky keramický

E-mail: jitka@hrnecky.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. dubna 2010

Popis: Výroba užitkové a ozdobné keramiky ručně modelované či vytáčené na kruhu dle vlastních návrhů. Každý kus je originál. Výroba hrnečků a ostatní keramiky na objednávku. Zdobeno výhradně zdravotně nezávadnými bezolovnatými glazurami.

Web: www.hrnecky.cz

Další související informace

Tapety, obrázky a animace

obrázky, animace, obrázky na mobil – Tapety na mobil 320x240, Animace na mobil zdarma 240x320, obrazky na mobil zdarma, obrazky do mobilu, Tapety na Nokie zdarma, Tapety Sony Ericsson, Tapety Motorola, Tapety do Motoroly, Nokia, LG atd.

Tetování obrázky

Tetování, tattoo, obrázky – Hledáte kvalitní tetování, úžasné obrázky nebo cokoli jiného co se točí kolem tetování,? Pak neváhejte a navštivtě naše webové stránky. Hledáte kvalitní tetování, úžasné obrázky nebo cokoli jiného co se točí kolem tetování,? Pak neváhejte a navštivtě naše webové stránky.

Keramické kuchyňské dřezy

keramický dřez, keramické dřezy, levné keramické – Keramické dřezy odolávájí vysokým teplotám, proto je možné jej používat k odkládání horkého nádobí. Jsou vysoce odolné proti odření, proto se již nemusíte obávat manipulace s nádobím při jeho umývání.

Načítání trvalo 0.0655 sekund.