+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

http://www.balici-pracovi

Klíčová slova: balicí stoly, balicí pracoviště, balicí zázemí

E-mail: logimanhan@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 12. b?ezna 2014

Popis: Německá výroba s tradicí přes 40 let. Profesionální balicí stanice s ergonomickým důrazem. Sestavy lze dle potřeby individuálně přetvářet a přestavovat při změnách balicích procesů. Hliníkové nájezdové rampy a můstky Nosnosti až 25.000kg Standardní program i výroba na míru Různé typy ramp, manuální, skládací.... Balicí stoly a pracoviště Dodáváme flexibilní balicí stoly a stanice, balicí systémy nejrůznějších typů. Disponujeme balicími stoly v několika řadách a s možností bohatého doplňkového příslušenství. Příklady příslušenství: integrované váhy v pracovní desce stolu, integrované váhy na válečkové dráze, držáky, nastavitelné police aj.

Web: www.balici-pracoviste.cz/

Další související informace

Ryspol - stěhování

stěhování, mezinárodní stěhování, balící služba, – Vnitrostátní i mezinárodní stěhování včetně balící služby, skladování nábytku, likvidace pozůstalosti, malování a komplexní úklidové služby. Pobočky firmy v městech Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Opava.

Barové stolky

barové, židle, židličky, stoly, stolky – Poradíme vám s výběrem barových židlí a barových stolů do restaurace tak i do vašeho domova. Jaký model barové židle a barového stolu je vhodný pro váš dům. Kdy zvolit plastové barové židle a kdy kovové.

Načítání trvalo 0.0573 sekund.