+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

http://www.balici-pracovi

Klíčová slova: balicí stoly, balicí pracoviště, balicí zázemí

E-mail: logimanhan@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 12. b?ezna 2014

Popis: Německá výroba s tradicí přes 40 let. Profesionální balicí stanice s ergonomickým důrazem. Sestavy lze dle potřeby individuálně přetvářet a přestavovat při změnách balicích procesů. Hliníkové nájezdové rampy a můstky Nosnosti až 25.000kg Standardní program i výroba na míru Různé typy ramp, manuální, skládací.... Balicí stoly a pracoviště Dodáváme flexibilní balicí stoly a stanice, balicí systémy nejrůznějších typů. Disponujeme balicími stoly v několika řadách a s možností bohatého doplňkového příslušenství. Příklady příslušenství: integrované váhy v pracovní desce stolu, integrované váhy na válečkové dráze, držáky, nastavitelné police aj.

Web: www.balici-pracoviste.cz/

Další související informace

SEDIA Prokop & Chodura s.r.o.

židle, stoly, křesla – Internetový a kamený obchod, malo a velkoobchod s židlemi a nábytkem. Vlastní výroba s možností úprav výrobků dle přání zákazníka. Pobočky Bílovec, Brno, Ostrava.

ms packaging s.r.o. ČR

balička, balení, balící stroj, obal – - vývoj, výroba, servis balících strojů a technologií NABÍDKA BALÍCÍCH STROJŮ A PŘÍSLUŠENSTVÍ Horizontální baličky – včetně dávkovačů, např.: počítací moduly, zásobníky. Vertikální baličky z otevřené fólie – včetně dávkovačů, objemový, šnek, váhy, počítací moduly. Kartonovačky – vertikální a horizontální, elektromechanické i elektronické, vysokovýkonné. Formovačky kartónu z otevřeného přířezu – americký formát. Skupinové baličky včetně smršťovacích tunelů – manuální, poloautomatické, automatické. Tepelné přivařovačky – na předhotovenou misku přivařená fólie, balení ve vakuu a ochranné atmosféře. Vakuovací stroje 1-2 komorové, lineární. Termoformovací stroje pro medikální potřeby, pro potravinářský průmysl včetně dávkovačů. Vertikální baličky pro velké objemy – od 5g do 50kg – Slévovačky – stroje na aplikaci plastových slévů na skleněné či plastové obaly. Víčkovačky skleněných obalů – automatická aplikace víčka Paletyzační linky, paletyzační roboti Balení blister

Sedačky, návrhy interiérů

sedačky, sedací soupravy, matrace, stoly, židle – V našem studiu vystavujeme luxusní kožené sedačky, židle a stoly mnoha značek, nábytek, bytové doplňky, matrace, lamelové rošty a jiné. Navíc můžete využít bezplatné konzultace s našimi interiérovými poradci.

Načítání trvalo 4.2115 sekund.