+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hydac, s.r.o.

Klíčová slova: hydraulické komponenty a agregáty, hydraulické aku

Datum vloľení do katalogu: 30. ??jna 2012

Popis: Predaj komponentov hydraulických systémov. Projekcia a konštrukcia hydraulických agregátov a zariadení podľa požiadaviek zákazníka. Komplexné spracovanie projektu a technickej dokumentácie. Hydac, s.r.o.

Web: www.hydac.sk

Další související informace

Penzion a restaurace U Tkadlen v Jindřichově Hradci

Penzion a restaurace U Tkadlen, ubytování v – Penzion u Tkadlen se nachází ve středověkých koželužských domech v romantickém prostředí podhradí jindřichohradeckého zámku na břehu řeky Nežárky.Penzion u Tkadlen poskytuje ubytování v 1 až 4 lůžkových pokojích o celkové kapacitě 61 lůžek. Součástí nabídky je i mezinárodně rozšířený systém ubytování Youth Hosteling. Naši hosté mohou zdarma využívat parkoviště v uzavřeném areálu. Pro rekreaci a sportovní vyžití je k dispozici půjčovna kol a lodiček.

Nové služby a weby

Nové služby a weby – Web s přehlednými články o nových webech a službách, které vznikají na internetu. Mějte přehled co nového se děje na moderním a rychle rozstoucí internetové síti. Nové služby a weby vznikají velmi rychle, proto mějte přehled o novinkách.

Hydraulický systém

hydraulika, hydraulické systémy, hydraulika na tah – Hydralic Truck System se specializuje na prodej hydraulických systémů na tahače, nákladní a užitková vozidla, kompresorů pro přepravu sypkých hmot, tekutin a chemikálií včetně jejich montáže a servisu. Provozuje kompletní montáž hydraulických systémů na tahače a to pro ovládání sklápěcích návěsů, návěsů s posuvnou podlahou, podvalníků, přepravníků PHM atd. Dále se zabývá montáží nezávislých hydraulických systémů na návěsy buď s elektrickou jednotkou, nebo s jednotkou poháněnou spalovacím motorem.

Načítání trvalo -96.92 sekund.