+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hydac, s.r.o.

Klíčová slova: hydraulické komponenty a agregáty, hydraulické aku

Datum vloľení do katalogu: 30. ??jna 2012

Popis: Predaj komponentov hydraulických systémov. Projekcia a konštrukcia hydraulických agregátov a zariadení podľa požiadaviek zákazníka. Komplexné spracovanie projektu a technickej dokumentácie. Hydac, s.r.o.

Web: www.hydac.sk

Další související informace

Hiteman s.r.o. - hydrauli

hydraulické rozvaděče, rozvaděč, hydraulické bloky – Vyrábíme hydraulické rozváděče a rotační převaděče. Strojírenské CNC obrábění kovů, strojní součásti z oceli, litiny, neželezných kovů, a to zejména slitin hliníku, bronzu a plastů. Vývojové a konstrukční centrum, konstrukční řešení, SolidWorks.

Hydromotory a čerpadla

hydromotory, čerpadla, hydraulické prvky – Prodej a servis hydromotorů, čerpadel a hydraulických prvků Technometra, Praga, Sauer Danfoss, Bosch Rexroth, Parker. Projektování hydraulických systémů. Obchodní zastoupení SPITZNAS, LINDE HYDRAULICS, MAHLE Filtersysteme, HÜTZ + BAUMGARTEN a MOOG.

Danko Ján

žeriavy, hydraulické ruky, montážne plošiny, auto – Firma ponúka práce, autožeriavmi rôznych typov, hydraulickými rukami, montážnými plošinami rôznych veľkostí a rôznymi nákladnými vozidlami v celej SR. Vznik a pôsobenie firmy sa datuje od roku 1991.

Načítání trvalo 3.0846 sekund.