+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hydraulická technika

Klíčová slova: Čerpadla, filtry, ventily, hydromotory,

E-mail: janak@sovanet.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ledna 2009

Popis: Čerpadla, filtry, ventily i hydromotory ve špičkové kvalitě najdete u Hydrocom. Nabízíme hydraulické systémy i jednotlivé komponenty. Hydraulické systémy navrhneme, namontujeme a zajistíme technickou podporu. Pořiďte si čerpadla a ventily Hydrocom!

Web: www.hydrocom.cz

Další související informace

Vrtané studny a vrty

vrtané studny, vrty, vrt, tepelná čerpadla, studny – Provádíme vrtání studní včetně vyhledání pramene. Realizujeme studniční vrty pažené, vrty pro tepelná čerpadla, hydrogeologické posudky, projekty a osazení technologií, čištění klasických studní. Zajišťujeme poradenský servis.

Rekuperace

Rekuperace, čerpadla, větrání – Rekuperační jednotka je zařízením, které musí trvale zajistit potřebnou výměnu vzduchu – větrání v pobytových prostorech. Musí pracovat spolehlivě, s velkou účinností, tiše a levně. Rekuperace Paul je nejlépe tepelně izolovaná rekuperační jednotka na trhu.

Tepelná čerpadla z Rakouska

tepelná čerpadla, Ochsner, rakouská, kvalita – Tepelná čerpadla patří k přírodě nejšetrnějším zařízením na vytápění a chlazení budov, která navíc přináší majitelům nemalé ekonomické úspory. Nabízíme vysoce kvalitní tepelná čerpadla prověřené značky Ochsner.

Načítání trvalo 2.5508 sekund.