+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

IBF - střešní krytiny

Klíčová slova: střešní krytina, střešní tašky, betonová dlažba

E-mail: registrace@develox.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ?ervna 2012

Popis: IBF Česká republika, vyrábíme betonovou střešní krytinu, střešní tašky. Jsme výrobce netradiční betonové dlažby s velmi neotřelým designem a ojedinělými technickými parametry a nově vyrábíme komínové systémy IBF s keramickou vložkou a ventilační systémem IBF AIRVENT.

Web: www.ibf-cz.cz

Další související informace

Pila a střechy František

, Střechy, Stavební řezivo, Střešní krytina, Lišty – Pila a střechy František Zubr, pila nabízí dřevo práce a dřevo prodej a v nabídce najdete lišty, palubky, plotovky, prkna, trámy, hranoly, latě, stavební řezivo, truhlářské řezivo a další. Střechy Zubr pro Vás zajistí kompletní střešní práce.

střešní okna

střešní okna - prodej – Kyvná střešní okna, ovládání madlem na horní části křídla. Snadné ovládání, i když je nábytek umístěn přímo pod oknem. Možnost doplnit motorickou jednotku pro elektrické ovládání. Výklopná střešní okna ovládání madlem v horní části křídla nebo klikou ve spodní části křídla. Snadné otevírání i v případě, že jsou okna ve větší výšce. Možnost také doplnit motorickou jednotkou.

Vše pro střechy

střešní doplňky, střešní příslušenství, – Zabýváme se prodejem střešních oken, půdních schodů, střešních fólií, okapového systému, klempířských prvků, střešních doplňků a dalšího příslušenství pro šikmé a ploché střechy. Naše firma se zabývá i kompletní nebo částečnou realizací šikmých a plochých střech, a to jak jejich novostavbami, tak rekonstrukcemi, a jinými tesařskými, klempířskými i zednickými pracemi.

Načítání trvalo 0.0611 sekund.