+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

IBF - střešní krytiny

Klíčová slova: střešní krytina, střešní tašky, betonová dlažba

E-mail: registrace@develox.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ?ervna 2012

Popis: IBF Česká republika, vyrábíme betonovou střešní krytinu, střešní tašky. Jsme výrobce netradiční betonové dlažby s velmi neotřelým designem a ojedinělými technickými parametry a nově vyrábíme komínové systémy IBF s keramickou vložkou a ventilační systémem IBF AIRVENT.

Web: www.ibf-cz.cz

Další související informace

Pila a střechy František

, Střechy, Stavební řezivo, Střešní krytina, Lišty – Pila a střechy František Zubr, pila nabízí dřevo práce a dřevo prodej a v nabídce najdete lišty, palubky, plotovky, prkna, trámy, hranoly, latě, stavební řezivo, truhlářské řezivo a další. Střechy Zubr pro Vás zajistí kompletní střešní práce.

Střechy Filko

Střechy na klíč, Střešní krytina, Filko – Vyrábíme betonovou střešní krytinu FILKO s širokým sortimentem doplňků. Dodáváme podstřešní fólie, klempířské prvky, žlaby a svody z různých materiálů, střešní okna, hromosvody. Také vyrábíme kvalitní stavební řezivo.

SKANTAK s.r.o

lehké střešní krytiny, okapové systémy – Vyrábíme a prodáváme lehké plechové střešní krytiny ve tvaru tašek pro střechy. Dále okapy, okapové systémy a trapézové plechy švédské firmy Plannja. Střešní krytina je vhodná jako lehká střecha pro rodinné domy, průmyslové stavby i lehké přístavky.

Načítání trvalo 2.8936 sekund.