+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

IBF - střešní krytiny

Klíčová slova: střešní krytina, střešní tašky, betonová dlažba

E-mail: registrace@develox.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ?ervna 2012

Popis: IBF Česká republika, vyrábíme betonovou střešní krytinu, střešní tašky. Jsme výrobce netradiční betonové dlažby s velmi neotřelým designem a ojedinělými technickými parametry a nově vyrábíme komínové systémy IBF s keramickou vložkou a ventilační systémem IBF AIRVENT.

Web: www.ibf-cz.cz

Další související informace

strechyjaz

střechy, střešní krytina, klempířské práce, tesařs – Střechy JaZ - střecha na klíč. Provádíme kompletní realizaci šikmých střech nebo plochých střech, včetně všech potřebných prací. Zajistíme tesařské, klempířské, izolatérské či pokrývačské práce.

Suchá výstavba

střešní okna, dřevěná střešní okna, velux – Dřevená střešní okna Velux, sádrokarton a další materiály suché výstavby. Sortiment izolačních materiálů a příslušenství. Dřevená střešní okna Velux, sádrokarton a další materiály suché výstavby. Sortiment izolačních materiálů a příslušenství. Pomůžeme vám s výběrem vhodného okna, zajišťujeme i montáž oken.

Střechy Faigl Studenec

Střešní krytiny, pokrývači. – V naší prodejně se můžete podrobně seznámit s různými druhy krytin. Odborně proškolený prodejce Vám rád pomůže s výběrem materiálu. Naše firma Vám provede odbornou montáž, s kterou máme dlouholeté zkušenosti. Řekněte nám, co potřebujete a mi to zajistíme.

Načítání trvalo 3.0001 sekund.