+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

IBF - střešní krytiny

Klíčová slova: střešní krytina, střešní tašky, betonová dlažba

E-mail: registrace@develox.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ?ervna 2012

Popis: IBF Česká republika, vyrábíme betonovou střešní krytinu, střešní tašky. Jsme výrobce netradiční betonové dlažby s velmi neotřelým designem a ojedinělými technickými parametry a nově vyrábíme komínové systémy IBF s keramickou vložkou a ventilační systémem IBF AIRVENT.

Web: www.ibf-cz.cz

Další související informace

EUROTOP Bohemia

střešní krytina, střecha, střešní tašky, keramická – Dovozce keramické střešní krytiny z Francie (Imerys Toiture) a ze Španělska (La Escandella). Velký výběr krytin, netradičních barev a příslušenství. Střecha pro několik generací. Odborné poradenství a projektová příprava.

Prodejci střešní krytiny

prodejci, střechy, krytina, střešní – Prodejcikrytiny.cz je rozsáhlý portál kontaktů na prodejce pálené střešní krytiny a pokrývače. Kontakty jsou přehledně rozděleny podle krajů a okresů.

Lehké střešní krytiny a o

Jízdárna, lehká střešní krytina, hala, okapový – Lehké střešní krytiny a ocelové haly BORGA BORGA je výrobcem ocelových hal na míru a dodavatelem kompletních lehkých střech. OCELOVÉ MONTOVANÉ HALY - sklady,zemědělské a průmyslové haly a kancelářské prostory, Jízdárny, Ustájení koní. KOMPLETNÍ LEHKÉ STŘECHY - ELEGANT, trapézové plechy, rovinné lakované plechy, střešní okna , okapové systémy ,podstřešní folie , šrouby a další příslušenství.

Načítání trvalo 3.1458 sekund.