+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

IMO-crane, s.r.o.

Klíčová slova: mostové žeriavy, žeriavové dráhy, drapák na seno,

E-mail: imocrane@minet.sk

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervence 2012

Popis: Výroba, rekonštruk.a montáž mostových, otočných , portálových, poloportálových a konzolových žeriavov, Žeriavových dráh, rektifikácie žeriav. dráh, výmena koľajníc žer. dráh. Výroba drapákov na seno.Výroba

Web: www.imo-crane.sk

Další související informace

Soutěž s Dermacol Enja

soutěž, soutěže, soutěže na internetu, kosmetika, – Soutěžte s kosmetikou Dermacol Enja. Staňte sa Enja Woman a vyhrajte 100.000 Kč! Soutěžte s kosmetikou Dermacol Enja. Staňte sa Enja Woman a vyhrajte 100.000 Kč! Soutěžte s kosmetikou Dermacol Enja. Staňte sa Enja Woman a vyhrajte 100.000 Kč!

Taneční boty, dresy

taneční boty, boty na balet, piškoty, step, boty – Taneční boty a taneční obuv pro balet, zumbu, step, splečenské tance, disco, street dance, jazz, gymnastiku, aerobick, boogie nebo rock´n´roll. Eshop s taneční obuví, tanečním oblečením, dresy a doplňky.

Vysoušení zdiva

Zařízení DryBand na sanaci zdiva je elektronický – Zařízení DryBand na sanaci zdiva je elektronický přístroj, který bezkontaktním a nedestrukčním způsobem zabezpečuje vytvoření potencionálního rozdílu mezi mokrou, vlhkou a suchou částí zdiva působením elektrického pole na molekuly vody, které jsou přítomné ve zdivu.

Načítání trvalo 0.0715 sekund.