+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

IMO-crane, s.r.o.

Klíčová slova: mostové žeriavy, žeriavové dráhy, drapák na seno,

E-mail: imocrane@minet.sk

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervence 2012

Popis: Výroba, rekonštruk.a montáž mostových, otočných , portálových, poloportálových a konzolových žeriavov, Žeriavových dráh, rektifikácie žeriav. dráh, výmena koľajníc žer. dráh. Výroba drapákov na seno.Výroba

Web: www.imo-crane.sk

Další související informace

Kuchyně a vestavěné skříně na míru Stylishrooms.cz

vestavěné skříně, kuchyně, šatny, skříně na míru, – Stylishrooms.cz poskytuje maximální služby ve vybavení interiéru. Zaměřujeme se na vestavěné skříně, šatny a kuchyně. Pomůžeme Vám efektivně využít každý centimetr Vašeho domova, Váš domov nyní může splňovat vaše potřeby a nároky.

Tipy na dovolenou

Dovolena,tipy na dovolenou,Dovolená v ČR,dovolená – Rádi byste vyrazili na dovolenou, ale nevíte kam? Webové stránky Dovolenatipy.cz vám s výběrem té pravé dovolené pomohou a poradí. Inspirujte se zajímavými tipy, kde strávit dovolenou v Čechách nebo naopak, kde strávit dovolenou v zahraničí.

Roman Magyar RM - TECH

bazény, bazény na mieru, bazénové prekrytia, reko – Montáž, servis, rekonštrukcia a poradenstvo pri výstavbe bazénov, technologických a filtračných zariadení, bazénových prekrytí, rekonštrukcia starých betónových bazénov a aj zo sl.obchodných reťazcov.

Načítání trvalo 0.0750 sekund.