+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Indaka Interiéry

Klíčová slova: Indaka Interiéry,výroba nábytku na zakázku

E-mail: info@indaka.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?nora 2010

Popis: Výroba nábytku na zakázku: kuchyně, obývací stěny, předsíňový nábytek, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, koupelnový nábytek, vybavení škol, školek a další. Nemůžete si vybrat z dostupné nabídky sériového nábytku? Lámete si hlavu s rozmístěním takového nábytku do vašich prostor? Chcete být originální? Nabízíme řešení na míru! Pomůžeme vám s výběrem materiálu (lamino, dýha, vysoký lesk, skleněné a další doplňky) dle vzorníku moderních dekorů.

Web: www.indaka.cz

Další související informace

Dinotime,kalendáře a diář

diáře,reklamní tisk,nástěnné kalendáře na zakázku – Nástěnné kalendáře, stolní kalendáře a diáře. Široká nabídka reklamních kalendářů a diářů v mnoha designech a provedeních vás určitě uspokojí. Na nástěnné kalendáře provedeme reklamní dotisk podle vašeho přání, na diáře umístíme vaše logo. Dokážeme vám vyrobit i reklamní nástěnné kalendáře na zakázku v jednolistovém nebo tříměsíčním provedení.

Prsteny-MB

zásnubní a snubní prsteny, šperky na zákazku – Zlatnické Studio MB nabízí zásnubní prsteny, snubní prsteny a zlaté šperky na zakázku. Vyrábíme ručně a s 3D technologií, díky které máte možnost podílet se na návrhu šperku dle vašich představ. Zásnubní a snubní prsteny.

Kreslené portréty

portrét kreslený obraz na zákazku podla fotky – Kreslím prevažne čiernobiele ale aj farebné realistické portréty, predmety, zvieratá, čokoľvek, podla vami zaslanej fotky.Pracujem s grafitovými ceruzkami, uhlíkom,farbičkami. Čím kvalitnejšia fotka tým kvalitnejšie vypracujem detaily.Čím väčší formát výkresu tím dlhšie trvá vypracovanie obrazu a takisto rastie cena.V priebehu kreslienia vám posielam na email portrét pre vašu spokojnosť Platí sa až po mojom odoslaní dobierkou(4 eurá poštovné).V prípade záujmu ma kontaktujte na Email- lubomir.franciak@zoznam.sk alebo na tel.č.: 0904 700 687 Bližšie info na mojej stránke www.portrety-obrazy.com

Načítání trvalo 0.0709 sekund.