+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Indaka Interiéry

Klíčová slova: Indaka Interiéry,výroba nábytku na zakázku

E-mail: info@indaka.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?nora 2010

Popis: Výroba nábytku na zakázku: kuchyně, obývací stěny, předsíňový nábytek, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, koupelnový nábytek, vybavení škol, školek a další. Nemůžete si vybrat z dostupné nabídky sériového nábytku? Lámete si hlavu s rozmístěním takového nábytku do vašich prostor? Chcete být originální? Nabízíme řešení na míru! Pomůžeme vám s výběrem materiálu (lamino, dýha, vysoký lesk, skleněné a další doplňky) dle vzorníku moderních dekorů.

Web: www.indaka.cz

Další související informace

Klimešová Marie

výroba,pracovní,oděvy,šití na zakázku – Jsme soukromá rodinná firma, která se již 15 let zabývá šitím pracovních oděvů na zakázku. Za tuto dobu se nám podařilo vybudovat firmu, která je schopná plnit požadavky i velkých odběratelů nejen z oblasti stavebnictví, ale i jiných průmyslových odvětví. ýrobky jsou z materiálů o gramáži 250g/m, které mají certifikát jakosti určený pro ČR. Mezi naše nejčastější výrobky patří: pracovní kalhoty s náprsenkou a do pasu, pracovní bundy, kombinézy letní, kombinézy zateplené a zimní, pracovní pláště, svářečské nehořlavé soupravy a mnoho dalších výrobků.

DANY - nábytek na zakázku

Firma DANY Studio nábytku a interiéru na klíč – Firma DANY Studio nábytku a interiéru na klíč nabízí výrobu nábytku na zakázku. Jde o stylový, bytový, interiérový nábytek na klíč, převážně o obývací stěny, ložnice, obývací pokoje, koupelnový a kuchyňský nábytek. Např. postele, skříně, police a poličky, stoly, židle, křesla, otomany, sofa, lampy, lustry, komody, konferenční stolky, noční stolky a TV stolky, palandy, patra na spaní, vestavěné skříně atd.

Načítání trvalo 0.0650 sekund.