+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Intaz - Int. s.r.o.

Klíčová slova: chladící zařízení, výroba interiérů

E-mail: intaz@intaz.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ??jna 2008

Popis: Dodáváme, montujeme a poskytuje servis chladících a mrazících zařízení, vyrábíme a dodáváme komplexní vybavení prodejen, dodáváme a montujeme gastronomická zařízení. Výroba interiérů na zakázku, výroba kancelářského nábytku a zakázkového nábytku pro domácnosti včetně kuchyní.

Web: www.intaz.cz

Další související informace

ELSA GROUP - Tažné zaříze

tažné, zařízení, střešní, nosiče, eShop, elsa – Jsme specialisté na tažné zařízení. Jako přímý dovozce výrobců poskytujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej: značková tažná zařízení BRINK a WESTFALIA, elektropřípojky a dále střešní nosiče a boxy, nosiče jízdních kol a lyží. Montáže.

PSBLAS s.r.o.

Výroba železářského zboží, Výroba kovových součást – Hlavní činností společnosti PSBLAS s.r.o. je zpracování kovů a plechů. Do sortimentu služeb a produktů dále patří svařování, lisování matic a šroubů, orbitální nýtování, závitování, práškové lakování atd.

Computer MCL Brno, spol.

fotokniha, fotoknihy, výroba fotoknih – Fotokniha, výroba fotoknih, výroba fotoknihy, kalendáře, digitální tisk Nově nabízíme našim klientům tvorbu fotoknihy, kterou si s naší pomocí našich nových stránek vytvoříte sami snadno a rychle, přesně dle Vašeho přání. Fotokniha v tvrdé nebo měkké vazbě různých formátů.

Načítání trvalo 0.0775 sekund.