+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Irmann CS, spol. s r.o.

Klíčová slova: UV záření, UV lampy, desinfekce vody, desinfekce

E-mail: info@irmann.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervna 2008

Popis: Firma vyrábí UV lampy pro desinfekci pitné i užitkové vody a vzduchu pomocí ultrafialového (UV) záření. Veškeré vyráběné typy zařízení jsme schopni přizpůsobit dle přání zákazníků. Nabízíme i montážní a servisní služby. Exportujeme do celého světa.

Web: www.irmann.cz/desinfekce-uv-zarenim_uv_lampy.html

Další související informace

Koloidní stříbro

koloidni stribro, zdravi, desinfekce – Koloidní stříbro je blahodárný doplněk stravy jehož hlavní shopnosti jsou urychlení regenerace kůže, schopnost desinfikovat a ničit bakterie. Web je ideální pro všechny kteří se chystají žít zdravě a dbají o svou plěť.

ancovicka-nails

uv gely,nehty,nail-art,laky,samolepky,akryl – internetový obchod pro nehtovou modeláž,manikuru a nail art určený profesionálkám i laikům, všechno vystavené zboží skladem a ihned k dodání.UV gely - modelovací,barevné,glitrové,metalické,holografické a lesklé, široká nabídka zdobení,samolepek,fima,laků a zdobících laků, pilníků a dalšího materiálu za velmi příznivé ceny

Hezkenehty.cz

nehty, gelové nehty, uv gely, zdobení na nehty, la – Nabízíme potřeby i materiál pro modeláž gelových i akrylových nehtů a veškeré druhy zdobení nehtů, 3D nálepky, kamínky, FIMO či razítka. V naší nabídce naleznete laky na nehty, UV gely na nehty, akryl na nehty.

Načítání trvalo 0.0850 sekund.