+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Irmann CS, spol. s r.o.

Klíčová slova: UV záření, UV lampy, desinfekce vody, desinfekce

E-mail: info@irmann.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervna 2008

Popis: Firma vyrábí UV lampy pro desinfekci pitné i užitkové vody a vzduchu pomocí ultrafialového (UV) záření. Veškeré vyráběné typy zařízení jsme schopni přizpůsobit dle přání zákazníků. Nabízíme i montážní a servisní služby. Exportujeme do celého světa.

Web: www.irmann.cz/desinfekce-uv-zarenim_uv_lampy.html

Další související informace

Kvalitní UV gely

nehty, gelové nehty, nehtové studio, uv gely – Nabízíme potřeby i materiál pro modeláž gelových a akrylových nehtů. Prodáváme veškeré druhy zdobení nehtů, 3D nálepky, kamínky, FIMO či razítka. V naší nabídce samozřejmě nechybí laky na nehty, UV gely na nehty, akryl na nehty a další. Nabízíme také pomůcky pro úpravu nehtů - pilníky na nehty, štětce, razítka na nehty a sady pro modeláž gelových a akrylových nehtů. V naší nabídce naleznete také UV lampy na nehty k vytvrzení UV gelů.

Gelové nehty

gelové nehty, uv lampy, gel lak, sada na gely – Internetový obchod nabízející výbavu pro gelové nehty včetně veškerého potřebného příslušenství. Za skvělé ceny u nás najdete uv gely, uv lampy, gel lak a další oblíbené, značkové produkty od kvalitních výrobců.

Sítotisk, UV lakování

Sítotisk, UV lakování, potisk, samolepky, kalendář – Sítotisk je nenahraditelný v potisku materiálů: od tisku na igelitové a papírové tašky, samolepky, textil až po potisky skla, upravených ploch kovů, dřevěných ploch, plastů atd. Sítotisk, UV lakování, potisk, samolepky, kalendáře

Načítání trvalo 3.0909 sekund.