+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Irmann CS, spol. s r.o.

Klíčová slova: UV záření, UV lampy, desinfekce vody, desinfekce

E-mail: info@irmann.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervna 2008

Popis: Firma vyrábí UV lampy pro desinfekci pitné i užitkové vody a vzduchu pomocí ultrafialového (UV) záření. Veškeré vyráběné typy zařízení jsme schopni přizpůsobit dle přání zákazníků. Nabízíme i montážní a servisní služby. Exportujeme do celého světa.

Web: www.irmann.cz/desinfekce-uv-zarenim_uv_lampy.html

Další související informace

Nehtyshop.cz

gelové nehty, barevné gely, UV gely, gely ENII – Internetový obchod zaměřený na gelové nehty, doplňky na nehty, sady pro nehtovou modeláž a kosmetiku s nízkými cenami. Obchod se zbožím vysoké kvality, především z USA a Německa. Profesionální přístup, kvalitní zboží za nízké ceny a rychlé dodání pro naše zákazníky.

Gelové nehty

gelové nehty, uv lampy, gel lak, sada – Nabízíme kvalitní gelové nehty za velmi příznivé ceny. Najdete u nás široký sortiment uv gelů, gel laků či uv lamp. Rovněž je možné zakoupit příslušenství či originální zdobení v podobě skořápek, nití a dalších oblíbených motivů.

LEPKA DESIGN

UV malby, obrazy, UV obrazy, výzdoba bowlingu, – Provádíme ručně malované obrazy technikou airbrush, kterou kombinujeme i s jinými malířskými technikami. Obrazy se vytvářejí buďto přímo na zdi interiéru nebo se vytvoří na speciální textilní plátno v ateliéru a poté se obraz vypne do rámu v určeném prostoru. Velice efektní jsou malby, u kterých se používají UV barvy. Malby pak reagují na UV světla a docílí se tak velice zajímavých efektů. UV malby se nejčastěji provádějí v prostorách diskoték, nočních klubů, kasín apod. Již řadu let řešíme design stěn v bowlingových centrech. Na základě požadavku investora vytvoříme simulaci prostoru a navrhneme originální styl pro danou bowlingovou hernu. Vyrábíme dělící stěny - maskingová čela, tapety nebo zdobíme stěny ruční malbou. Nejefektnější je malování technikou airbrush, u které využíváme barvy reagující na UV světlo. Vyberte si z našeho vzorníku tapet nebo maskingů, nebo si od nás nechejte zpracovat návrh pro originální ruční malbu. Váš interiér bude mnohem atraktivnější a jistě se tak zvýší návštěvnost Vašeho podniku. Pro lepší představu o architektonickém řešení interiéru jsme schopni vytvořit 3D vizualizaci, která umožňuje virtuálně prohlédnout si daný interiér ještě před započetím stavby. Interiér umíme navrhnout s designem stěn, podlah a stropů. Umístíme Vám do něj také nábytek, osvětlení a různé interiérové doplňky. To vše Vám vyřešíme a pošleme formou fotorealistických snímků z různých úhlů pohledů. Pro náročnější klienty zpracujeme i animaci formou video sekvencí, které věrně zachytí průlet řešeným interiérem.

Načítání trvalo 0.0542 sekund.