+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ivan Sanda Models ISM

Klíčová slova: ISM, sanda, models, f3j, f3x, modely, ivan sanda

E-mail: info@sandamodels.com

Datum vloľení do katalogu: 11. ?ervna 2010

Popis: Sale, production and repair of composite models F3J .. f3x. Quality and well-known ISM models sold in Germany and worldwide sales. More information on the website. Check IT now! Argema, Minimach, Mach 2...

Web: www.sandamodels.com

Další související informace

Aeronics

modely, akrobatické modely, modely letadel, aeroni – Na stránkách našeho internetového obchodu najdete nabídku ARF stavebnic RC modelů akrobatických letadel, benzínových spalovacích motorů, serv a dalšího příslušenství. Aeronics je mladá, dynamická, rozvíjející se rodinná firma. Důsledně dbáme na kvalitu nabízených produktů, na veškeré zboží se vztahuje 24 měsíční záruka. Na u nás zakoupené spalovací motory JCEngine poskytujeme záruční i pozáruční servis, včetně dodávky náhradních dílů. Pokud se rozhodnete pro nákup v našem internetovém obchodu, pevně věříme že nebudete zklamáni! V opačném případě máte právo zboží do 14 dnů vrátit bez udání důvodu.

Modelářský e-shop pro mod

RC auta,RC tank,RC modely, RC letadla,hračky – Hračky na dálkové ovládání pro děti, RC modely letadel, stavební stroje, RC auta, letadla, motorové čluny. Specializace na army RC modely tanků v poměru 1:16 Helng Long, Matorro, Torro. Náhradní díly a kovové doplňky na RC tank. Kovové pásy, převodovky, airsoft munice a další příslušenství.

RC modely letadel, RC mod

rc modely, rc letadla, rc vrtulníky, multikoptéry – Dodáváme kompletní nabídku RC modelů letadel, vrtulníků, multikoptér atd.. V naší nabídce naleznete ARF, PNP i RTF modely. Skladem máme kompletní nabídku příslušenství jako konektory, kabely, vrtule, podvozky, motory, serva, kamery atd.

Načítání trvalo 0.0614 sekund.