+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ivan Sanda Models ISM

Klíčová slova: ISM, sanda, models, f3j, f3x, modely, ivan sanda

E-mail: info@sandamodels.com

Datum vloľení do katalogu: 11. ?ervna 2010

Popis: Sale, production and repair of composite models F3J .. f3x. Quality and well-known ISM models sold in Germany and worldwide sales. More information on the website. Check IT now! Argema, Minimach, Mach 2...

Web: www.sandamodels.com

Další související informace

Skyartec RC modely

RC modely, hobby, hracky, modelářství – Profesionální značkové RC modely na dálkové ovládání. Profi modely RC Vrtulníků, letadel jednoplošných i dvouplošníků. Ke každému vrtulníku i letadlu CD + kabel na propojeni s PC a PC simulátor zdarma.

RC modely

rc modely, rc auta, rc letadla, rc vrtulníky – RC modely za nejlepší ceny. RC auta, RC vrtulníky, RC letadla Sháníte kvalitní RC auta, vrtulníky, letadla nebo lodě s dálkovým ovládáním, kvalitní konstrukcí a vysokým výkonem? Nabízíme RC modely předních světových značek.

Aeronics

modely, akrobatické modely, modely letadel, aeroni – Na stránkách našeho internetového obchodu najdete nabídku ARF stavebnic RC modelů akrobatických letadel, benzínových spalovacích motorů, serv a dalšího příslušenství. Aeronics je mladá, dynamická, rozvíjející se rodinná firma. Důsledně dbáme na kvalitu nabízených produktů, na veškeré zboží se vztahuje 24 měsíční záruka. Na u nás zakoupené spalovací motory JCEngine poskytujeme záruční i pozáruční servis, včetně dodávky náhradních dílů. Pokud se rozhodnete pro nákup v našem internetovém obchodu, pevně věříme že nebudete zklamáni! V opačném případě máte právo zboží do 14 dnů vrátit bez udání důvodu.

Načítání trvalo 0.0560 sekund.