+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Janošík okna, dveře

Klíčová slova: špaletová okna, historická okna, kastlová okna

E-mail: info@janosik.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. srpna 2011

Popis: Firma s dlouholetou tradicí a již 20 let působíme na popředí českého trhu ve výrově dřevěných oken a dveří. Vyrábíme, dodáváme a montujeme dřevěná eurookna, špaletová okna, vchodové dveře, balkonové dveře, ...

Web: www.spaletova-okna.com

Další související informace

S-Plast.cs - plastová a h

okna, dveře, hliníková okna, plastová okna – S-Plast.cs - na trhu od roku 1991! Dodávka a montáž plastových a hliníkových oken a dveří, zimních zahrad... Zaměření, konzultace a doprava zdarma. Servis a příslušenství.

Dřevěná okna

Dřevěná okna, drevena okna, okna drevena, okna – Dřevěná okna, dřevohliníková okna i okna se zateplením. Dřevěná okna mají vynikající tepelně izolační a akustické vlastnosti, vysoká odolnost proti větru i dešťové vodě, moderní design. Dále prodáváme vchodové dveře a kování, kliky.

Špaletová okna - Okna-Juha

špaletová okna, kastlová okna, eurookna, dřevěná o – Vyrábíme špaletová okna dle rozměrů a potřeb zákazníka s jednoduchými skly i dvojsklem. Naše okna jsou vždy z kvalitního lepeného materiálu: smrk, borovice, modřín, dub a meranti. Špaletová, kastlová okna se používají zejména pro historické domy.

Načítání trvalo 0.0547 sekund.