+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jaroslav Kašpar - pila

Klíčová slova: dřevo, pila, latě, fošny, prkna, krovy, hranoly,

E-mail: pila.kuroslepy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. kv?tna 2010

Popis: Výroba a prodej stavebního a truhlářského řeziva - latě, fošny, prkna, krovy, hranoly, pozednice. Výkup, prodej a pořez kulatiny na stavebně truhlářské výrobky. Zakázková výroba, dodávka a montáž krovů na míru, štípání palivového dříví.

Web: www.pilakuroslepy.com/

Další související informace

Sakutus CZ infrapanel

infratopení, infrapanel, infravytápění, topení, – Sakutus CZ a.s. Výroba infratopení - infrapanely STROPTERM z temperačních článků NOMATERM pro stropní sálavé infravytápění prostor. Infrapanely jsou nejúčinnější elektrické přímotopy, při umístění na strop nepřekážejí v prostoru. Velmi výhodné na vysušení vlhkých stěn. Příjemné teplo jako od sluníčka. Kovovýroba.

Levné dřevěné brikety

Brikety,dřevo,palivo,topivo,bio brikety, – Nabízíme kvalitní a levné dřevěné brikety a pelety. Jsme přímo výrobci, takže můžeme zajitit vysokou kvalitou a příjemnou cenu. Nově nabízíme také kvalitní uhlí a dřevěné topivo. V nabídce jsou také bio brikety pro ty nejnáročnější zákazníky. Dále nabízíme i dovoz našich dřevěných produktů přímo k vám domů.

Myčky přepravek, nádobí a

myčka přepravek,myčka nádobí,myčka skla, – Společnost FOREX-SK, s.r.o. se zabývá již 20 let výrobou a prodejem myček přepravek, dílů, nádobí, skla a sklenic pro čištění a odmašťování přepravek, blistrů, manipulačních přípravků, vozíků apod. v potravinářském i nepotravinářském průmyslu.

Načítání trvalo 0.0548 sekund.