+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jaroslav Kašpar - pila

Klíčová slova: dřevo, pila, latě, fošny, prkna, krovy, hranoly,

E-mail: pila.kuroslepy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. kv?tna 2010

Popis: Výroba a prodej stavebního a truhlářského řeziva - latě, fošny, prkna, krovy, hranoly, pozednice. Výkup, prodej a pořez kulatiny na stavebně truhlářské výrobky. Zakázková výroba, dodávka a montáž krovů na míru, štípání palivového dříví.

Web: www.pilakuroslepy.com/

Další související informace

IMU - dávkovací čerpadla

dávkovací, čerpadla, – Dávkovací membránová mechanická, membránová hydraulická a pístová čerpadla. Pojistné ventily, protitlakové ventily. Komponenty nerezových nádrží. Vzorkovací ventily, kulové ventily, díly stavoznaků, průlezy, uzávěry.

Jiří Zikeš - Provazy

provazy, lano, autolano, Nová Paka, Jičín, – Firma ZIKEŠ - Vyrábí provazy, lana, motouzy, autolana, pletené a stáčené textilní šňůry z přírodních i umělých materiálů - Nová Paka. Patříme k jednomu z několika málo výrobců klubíček z přírodních a umělých motouzů a přízí.

Zámečnictví Zimmermann

zámečnictví, posuvné dveře, automatické dveře, – Činnostízámečnictví Zimmermann je výroba a montáž posuvných dveří a bran. Posuvné automatické i mechanické dveře a brány vyrábíme a montujeme s automatickým pohonem. další činností firmy je zámečnictví a kovovýroba, výroba podlahových zámků pro posuvné dveře a brány.

Načítání trvalo 0.0816 sekund.