+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jaroslav Kašpar - pila

Klíčová slova: dřevo, pila, latě, fošny, prkna, krovy, hranoly,

E-mail: pila.kuroslepy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. kv?tna 2010

Popis: Výroba a prodej stavebního a truhlářského řeziva - latě, fošny, prkna, krovy, hranoly, pozednice. Výkup, prodej a pořez kulatiny na stavebně truhlářské výrobky. Zakázková výroba, dodávka a montáž krovů na míru, štípání palivového dříví.

Web: www.pilakuroslepy.com/

Další související informace

Keramika-Obchod.cz

keramika, ceska keramika, rucne tvarovana, misy, – E-Shop Keramika-Obchod.cz nabízí výhradně českou, ručně tvarovanou a točenou užitkovou keramiku. Můžete si vybrat ze široké škály výrobků: mísy, vázy, svícny, čajové a kávové soupravy, dochucovací sety, hrnky, džbány, keramické sošky a postavy a v neposlední řadě obrázky.

Protinárazový obal

AirCover,balení křehkého zboží,ochranný obal, – Dodáváte křehké zboží, které je náchylné na poškození během přepravy? AirCover je ideálním obalem nové generace pro výrobky balené ve skleněných láhvích, tonery do kopírek a tiskáren, notebooky, LCD televizory, tablety či jinou elektroniku.

Kogenerace, kogenerační jednotka

kogenerace, kogenerační jednotka, mikrokogenerace, – Pojem kogenerace znamená kombinovanou výrobu elektrické energie a tepla. Oproti klasickým elektrárnám, ve kterých je teplo vzniklé při výrobě elektrické energie vypouštěno do okolí, využívá kogenerační jednotka teplo k vytápění a šetří tak palivo i finanční prostředky potřebné na jeho nákup.

Načítání trvalo 0.0582 sekund.