+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jass - jeřáby a kladky

Klíčová slova: jeřáby, kladkostroje, mostové jeřáby,

E-mail: jass.jeraby@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 11. b?ezna 2009

Popis: Jass, a.s. je přední výrobce jeřábové technologie, kladkostrojů a skladových stohovačů hutního materiálu v České republice. Akciová společnost JASS zajišťuje nejenom výrobu a montáž jeřábové a skladovací technologie, ale i pravidelný servis, opravy, revize a školení obsluhy.

Web: www.jass.cz

Další související informace

Masážní stoly, masážní

Masážní, stoly, masážní lehátka, masážní, židle, – Masážní stoly, masážní lehátka, masážní židle, masáže, dobryfuton, židle, amma masáž, reiki oblouky, bavlněná prostěradla, hot stone. Masážní stoly a masážní lehátka pro maséry, k tomu masážní židle na amma masáž, rozkládací lehátka, masážní doplňky.

Ofsetová tiskárna

vizitky,katalogy,plakáty,brožury,knihy,heidelberg, – Tiskárna zabývající se ofsetovým tiskem. Splníme Vaše požadavky v oblasti polygrafické výroby. Vyrábíme vše od vizitek, akcidenčních tiskovin až po plnobarevné katalogy a knihy. Jsme schopni v plném rozsahu poskytnout full servis v oblasti ofsetového tisku.

BEG SLOVAKIA, s.r.o. Skladová a archívna technika.

regále, regály, policové regály, paletové regále, – Regály paletové, policové, konzolové, obchodné, nerezové, blokové, gravitačné. Plastové boxy, kovové a plastové palety, rebríky, šatníky, šatníkové skrine. Montážne, demontážne práce, revízie regálov.

Načítání trvalo 0.0679 sekund.