+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jass - jeřáby a kladky

Klíčová slova: jeřáby, kladkostroje, mostové jeřáby,

E-mail: jass.jeraby@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 11. b?ezna 2009

Popis: Jass, a.s. je přední výrobce jeřábové technologie, kladkostrojů a skladových stohovačů hutního materiálu v České republice. Akciová společnost JASS zajišťuje nejenom výrobu a montáž jeřábové a skladovací technologie, ale i pravidelný servis, opravy, revize a školení obsluhy.

Web: www.jass.cz

Další související informace

KV. Řezáč - výroba a prod

Sítě, sportovní sítě, průmyslové sítě, – KV. Řezáč je tradičním výrobcem sítí a provaznických výrobků. Sortiment tvoří sportovní, průmyslové a ochranné sítě, včetně sítí pro hru a zábavu. Specializujeme se na pevné a trvanlivé uzlové sítě pro sportovní a průmyslové použití.

Dávkovací čerpadla

dávkovací, čerpadla, – Přehled dodávaných průmyslových dávkovacích čerpadel v nerezovém nebo plastovém provedení a příslušenství k dávkovacím čerpadlům. Ukázky armatur pro nerezové nádrže na potraviny, víno, pivo, farmacii apod.

svícny-svíčky

svicny,svicky,bytove doplnky,dekorace,aromalampy, – Vytvořte si svůj vlastní styl, navrhněte svou dekoraci, mějte interiérové prostory přesně podle Vašich představ. Originální desing se snoubí s kvalitou a precizností ručního zpracování.www.vyrobasvicnu.cz

Načítání trvalo 0.0637 sekund.