+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jemča - Slim program

Klíčová slova: čaj, hubnutí, zdaví, štíhlá, linie, slim, program,

E-mail: obchod@jemca.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervna 2009

Popis: Speciální čaj od společnosti Jemča určený všem, kdo si chtějí udržet štíhlou postavu, zachovat vitalitu a dodat energii. Slim program je doplněk stravy, který přirozeným způsobem, spolu s běžnou dietou a jednoduchým cvičením, usnadňuje hubnutí.

Web: www.hubnetescajem.cz/

Další související informace

Chutný čaj

čaj, bílý čaj, černý čaj – Čaj je prastarý kulturní nápoj pocházející z Číny, který jistě každý z nás někdy okusil. Bývá připravován louhováním čajovníkových lístků, popřípadě čajového sáčku s rozemletými lístky, v horké vodě.

Kvetoucí čaj

kvetoucí čaj, bílý čaj, blooming tea – Je kvetoucí čaj vhodný pro vás? Odpověď je určitě ano. Kvetoucí čaj je bohatý na antioxidanty a přináší mnoho zdravotních výhod. Jelikož je vyroben ze zeleného a bílého čaje, podporuje naše zdraví. Kvetoucí čaj regeneruje vaše tělo i mysl.

Acai Berry Slim

dieta, hubnutí, obezita, slim, acai berry, zhubnou – Acai berry Slim je revoluční přípravek na hubnutí, který napomáhá urychlit spalování tuků přírodními výtažky a snižuje obezitu. Obsahuje řadu vysoce účinných výtažků rostlin, plodů a přírodních extraktů z mořských řas, napomáhá odbourávat tukovou tkáň a působí příznivě na Váš organismus.

Načítání trvalo 0.0564 sekund.