+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jemča - Slim program

Klíčová slova: čaj, hubnutí, zdaví, štíhlá, linie, slim, program,

E-mail: obchod@jemca.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervna 2009

Popis: Speciální čaj od společnosti Jemča určený všem, kdo si chtějí udržet štíhlou postavu, zachovat vitalitu a dodat energii. Slim program je doplněk stravy, který přirozeným způsobem, spolu s běžnou dietou a jednoduchým cvičením, usnadňuje hubnutí.

Web: www.hubnetescajem.cz/

Další související informace

Zdravá výživa - hubnutí

hubnutí, herbalife, wellness – Program zdravého hubnutí, poradenství zdarma, možnost vypracování Vaší individuální analýzy stavby těla. Budeme s Vámi v kontaktu, doporučíme Vám cestu jak shodit od 2 do 50 kilogramů. Máme skvělé výsledky u našich klientů po celém světě.

Zhubněte snadno

natural, slim, fit, acai, hubnutí, zdraví, linie – Chcete mít štíhlou linii, ale nechcete trávit čas v posilovnách? Zkuste Natural SlimFit z Acai Berry - nejzdravějšího ovoce světa. Podporuje přirozenou redukci tuků a škodlivých látek v těle.

Acai Berry Slim

dieta, hubnutí, obezita, slim, acai berry, zhubnou – Acai berry Slim je revoluční přípravek na hubnutí, který napomáhá urychlit spalování tuků přírodními výtažky a snižuje obezitu. Obsahuje řadu vysoce účinných výtažků rostlin, plodů a přírodních extraktů z mořských řas, napomáhá odbourávat tukovou tkáň a působí příznivě na Váš organismus.

Načítání trvalo 3.2575 sekund.