+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jevištní rekvizity

Klíčová slova: výroba kulis, nehořlavé úpravy, jevištní povrchy

E-mail: topdektrade@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 3. b?ezna 2010

Popis: Speciální dodávky scénických komponentů. Vybírat můžete v našm katalogu projekční folie pro jeviště, textilie velkých šířek i s B1, jevištní zrcadla s konstrukcí, efektní lesklé materiály, baletní i jevištní povrchy. Výroba kulis. Nehořlavé úpravy.

Web: www.topdek.cz

Další související informace

Bednářství Vrtěna

soudky, výroba soudků, bednářství, dubové soudky, – Tento web je o firmě Bednářství Vrtěna, sídlící ve městě Štěpánov nad Svratkou. Jedná se o rodinný podnik s dlouholetou tradicí. Tato firma se specializuje především na výrobu dřevěných a dubových soudků.

Printed - Výroba tištěných spojů

Výroba plošných, tištěných spojů, plošné spoje,dps – Společnost PRINTED s.r.o. se zabývá návrhem, výrobou a osazováním desek plošných spojů. Dodává jednostranné, oboustranné a vícevrstvé desky plošných spojů s prokovenými, slepými a utopenými otvory. Nabízí i plošné spoje zhotovené na hliníkové podložce. Specialitou je celoplošné galvanické zlacení vodivých cest.

Výroba oděvů

Výroba oděvů, Antistatické oděvy, Nehořlavé textíl – Zabýváme se textilní výrobou, zaměřujeme se na ochranné a funkční textilie a oděvy. Výroba oděvů zahrnuje antistatické oděvy a ESD vybavení, nehořlavé textilie a bytový textil značky CleverTexŸ. Výroba oděvů, antistatické a nehořlavé oděvy

Načítání trvalo 0.0655 sekund.