+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jímky a septiky

Klíčová slova: Jímky,Jímky a septiky,jímky na dešťovou vodu,jímka

E-mail: info@mirosep.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. b?ezna 2010

Popis: Zabýváme výrobou a prodejem sklolaminátových výrobků jako jímky, nádrže, septiky a biologické čističky odpadních vod. Poskytujeme u svých výrobků 13-ti letou záruční dobu. Naše společnost zajišťuje prodej svých výrobků po celé ČR a také na Slovensku.

Web: www.mirosep.cz/

Další související informace

Afinis - Tesnenia

tesnenie, tesnenia, tesniaca technológia, výroba – Afinis Group s.r.o. je lídrom na trhu v dodávke a riešení problémov v oblasti tesnení a tesniacich technológií . Ponúka viac ako 40.000 položiek pre potreby priemyslu, údržby, servisov, ako i ostatných oblastiach podnikania.

Výroba dřevěných násad

výroba dřevěných násad,hrábě,prodej nářadí,krmiva – Firma se zabývá výrobou dřevěných násad a hrábí, velkoobchodním prodejem násad, nářadí a kartáčnických výrobků, prodejem ochranných pomůcek a maloobchodním prodejem nářadí a krmiv pro hospodářská a domácí zvířata.

ZOD Delta Štípa,Agrodelta

hydraulický zvedák, tlumič, Desta, mléko – Vyrábíme hydraulický zvedák 5t, 8t, 12t, tlumiče. Dále nabízíme opravy vozíků Desta, nákladní doprava, manipulační technika, pneuservis. Závodní kuchyně, obědy. Prodej mléka, mléčný automat. Rostlinná výroba.

Načítání trvalo 0.0852 sekund.