+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jiří Bartoš - vrata

Klíčová slova: garážová vrata, brány, pohony, sekční vrata, průmy

E-mail: technomont@tiscali.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. dubna 2010

Popis: Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem automatických garážových vrat, venkovních bran a pohonů. Na míru vyrábíme garážová sekční vrata, průmyslová vrata, posuvné brány a vrata dvoukřídlá s motorem i s ručním ovládáním.

Web: www.technomontaz.cz

Další související informace

Avabs

vrata, sekční vrata, garážová vrata, brány – Výroba, dodávka a montáž vratových a bránových systémů. Především vrat sekčních a rolovacích, vjezdových bran, nakládacích míst, vjezdových závor, automatických parkovišť, protiprůvanových clon, automatických lineárních dveří a automatizace vjezdů včetně dálkového ovládání. Zajišťujeme také pozáruční servis výrobků všech dodavatelů.

S-construct

Prodejní stánky, brány, branky, vrata, vrátka – Naše společnost je zaměřena na výrobu kovových konstrukcí. Výrobu schodišť, vrat, plotů, zábradlí, laviček a dalších menších i větších konstrukcí v jakékoli povrchové úpravě. Prodáváme a pronajímáme prodejní stánky a velkroprostorové "párty" stany. Klademe důraz na kvalitu a zpracování našich výrobků. Snažíme se našim klientům splnit i ty nejnáročnější požadavky.

Načítání trvalo 0.1840 sekund.