+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jiří Zikeš - Provazy

Klíčová slova: provazy, lano, autolano, Nová Paka, Jičín,

E-mail: dj-kangoo@c-box.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. srpna 2010

Popis: Firma ZIKEŠ - Vyrábí provazy, lana, motouzy, autolana, pletené a stáčené textilní šňůry z přírodních i umělých materiálů - Nová Paka. Patříme k jednomu z několika málo výrobců klubíček z přírodních a umělých motouzů a přízí.

Web: www.eu-rope.org

Další související informace

Střechy Malý - Nová Paka

střecha, sádtrokarton, Nová Paka, tesař, pokrývač – Střechy na klíč, rekonstrukce a montáž nových střech. tesařské, pokrývačské a klempířské práce, montáž sádrokartonů půdní vestavby, pokládka zámkové dlažby. Zdarma pro Vás uděláme rozpočet na Vaši stavbu.

Kadeřnictví Jičín

kadeřnictví, kosmetika, jičín, stříhání vlasů – Vlasové studio Visage Milena v Jičíně Vám poskytne kompletní péči o vlasy. Mytí, stříhání, barvení, vodová ondulace, svatební účesy. Dále svatební líčení a kosmetické služby v Jičíně. kadeřnictví, kosmetika, jičín, stříhání vlasů, vlasové studio.

Hotel a apartmány U král

Ubytování Jičín, Hotel Jičín, Apartmán Jičín, Poč – Rodinný hotel U krále poskytuje ubytování v centru města Jičín uprostřed malebného regionu Český ráj. Nachází se přímo u Valdštejnova náměstí, kousek od zámku a Valdické brány. Kromě hotelu nabízíme v Jičíně 6 apartmánů.

Načítání trvalo 2.0909 sekund.