+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jiří Zikeš - Provazy

Klíčová slova: provazy, lano, autolano, Nová Paka, Jičín,

E-mail: dj-kangoo@c-box.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. srpna 2010

Popis: Firma ZIKEŠ - Vyrábí provazy, lana, motouzy, autolana, pletené a stáčené textilní šňůry z přírodních i umělých materiálů - Nová Paka. Patříme k jednomu z několika málo výrobců klubíček z přírodních a umělých motouzů a přízí.

Web: www.eu-rope.org

Další související informace

Malíř bytů Nová Paka

malíř, nová paka, jičín, lázně bělohrad – Malířské a natěračské práce, úpravy interiérů, dokončovací práce ve stavebnictví, celková rekonstrukce interiérů pro náročné uživatele.

Cestovní agentura Nová Pa

cestovka, nová paka, hořice, jičín, český ráj, – cestovní agentura, která pro Vás připravuje pobyty v chatách, chalupách, rodinných penzionech a rekreačních střediscích a to jak pro rodinnou dovolenou tak i skupiny.

Segway Kopřivnice

Segway, půjčovna segway, kopřivnice, nový jičín, e – Segway je jedinečné elektrické zařízení, které udržuje samostatně rovnováhu, funguje v každém terénu a snadno se ovládá. Jízda na Segway je intuitivní a zvládnout ji, je otázkou několika minut. Pět nezávislých gyroskopů monitoruje rovnováhu stokrát za vteřinu. Nastupte, nakloňte se a jeďte. Narovnejte se a zastavte. Jeďte rychle nebo pomalu. Otočte se doleva, doprava a jeďte kam chcete. Využijte možnost půjčit si Segway a navštivte půjčovnu Segway v Kopřivnici. Vyzkoušejte Segway, pobavte se a nechte se okouzlit vzrušujícím vynálezem 21. století. Pohybujte se pohodlně, efektivně, chytře a jednoduše.

Načítání trvalo 0.0570 sekund.