+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

JPST KOVO TRADE, s.r.o.

Klíčová slova: kovoobrábění, karusel, cnc stroje, cnc soustruh,

E-mail: jpst@jpst.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. listopadu 2008

Popis: Zakázkové obrábění kovů na karuselu s točným průměrem 2000 mm a točnou výškou 1000 mm. Prodej CNC kovoobráběcích strojů a jejich servis. Prodej teplotních a vlhkostních komor. Prodej upínacích trnů pro frézování.

Web: www.jpst.cz

Další související informace

FRESO comp., s.r.o.

kovoobrábění, zámečnictví, kování, kovářství, CNC – Hlavní činností kovoobráběčské a zámečnické firmy je výroba a prodej dílů a náhradních dílů pro kolejová vozidla a lokomotivy. Dílce jsou vyráběny třískovým obráběním, svařováním a válcováním závitů. Jsou sestaveny z výkovků odlitků a výpalků.

Lisovací stroje

lisovací stroje, lisovací stroj, stroje lisovací, – Společnost Moas cs s.r.o. dodává kvalitní lisovací stroje. Lisovací stroje Mäder pressen se vyznačují tuhostí konstrukce, přesným vedením a nízkou hlučností. Vyberte si lisovací stroje z naší rozmanité nabídky.

CNC obrábění, kovovýroba,

CNC obrábění, kovovýroba, CNC dělení, svařování, p – Nabízíme vrtání, frézování, broušení kovů, dělení materiálu plynem nebo plazmou. Dále CNC obrábění, kovovýrobu, CNC dělení, svařování a práškování. Vyrábíme pro FELLA-WERKE GmbH. Pneuservis nákladní a osobní, prodej pneumatik, pneu.

Načítání trvalo 0.0649 sekund.