+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

JUS, spol. s r.o.

Klíčová slova: dopravníky, jednoúčelové stroje, hydraulické ploš

Datum vloľení do katalogu: 4. ??jna 2012

Popis: Výroba dopravníkov, skladovacej a manipulačnej techniky, jednoúčelových strojov, kovových a plastových dielov, hydraulických plošín, pracovných stolov, výrobných liniek, kovovýroba. JUS, spol. s r.o.

Web: www.jus.sk

Další související informace

Šicí stroje shop

šicí stroj, šicí stroje, janome, brother, – E-shop sicistroje-shop nabízí šicí stroje, overlocky, coverlocky a příslušenství pro patchwork a quilting. Většina zboží skladem, krátké dodací lhůty, dodání do domu. Kvalitní servis, záruka. Akce, slevy, prodej na splátky. Janome, Brother, Strima.

Strima Czech

šicí stroje, průmyslové stroje, žehlicí technika, – Mimořádně široká nabídka zboží, více než 100 tisíc položek. Strima nabízí průmyslové i domácí šicí stroje, řezací a žehlící techniku, technické spreje a oleje, průmyslové židle, fixační a transferové lisy a mnoho dalšího.

Balící stroje - plnící stroje

Balicí stroje, balicí linky, plnicí linky, plnicí – Výroba a prodej balících strojů. Plnicí stroje, kartonovací stroje, balicí stroje, dávkovače, robotika, detektor kovů - rentgeny, smažící a pečící linky, skupinové balení a dopravníky. Dále dávkovací a kombinační váhy, šnekové a objemové dávkovače.

Načítání trvalo 0.0552 sekund.