+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

K Brewery Trade

Klíčová slova: pivovar, pivovarnictví, Klášter, Ježek, Platan

E-mail: info@kbrewery.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ledna 2010

Popis: Ryze česká společnost usilující o návrat k tradici českého pivovarnictví. Momentálně tvoří skupinu šesti pivovarů: Klášter, Ježek, Platan, Rychtář, Janáček a Velký Chlumec. Pod K Brewery také spadá prémiová značka Lobkowicz.

Web: www.kbrewery.cz

Další související informace

Dhammáráma, buddhismus

buddhismus, meditace, budhismus, klášter, buddha – Vybudovat a provozovat buddhistický klášter a meditační centrum v České republice je hlavním cílem našeho občanského sdružení. Dhammáráma znamená doslova domov Buddhova učení, známého také jako buddhismus nebo Dhamma. Zatím takový domov vytváříme tím, že organizujeme kurzy meditace a přednášky. Naším hlavním učitelem je Buddha, jehož slova zachycují nejstarší kanonické texty buddhismu. Řadíme se ke škole theraváda, tradici Áyukusala.

Paintball TORCAT Cheb

paintball, cheb, eger, gotcha, klášter, Habartov – PAINTBALL pro Cheb a okolí. Paintballové hřiště v bývalém vojenském prostoru, k dispozici je budova, zajíždíme však i na lokality podle výběru hráčů (Aš, Libá, Sokolov, Březová, Habartov...) Celoroční provoz

Bezpečnostní kování

Bezpečnostní kování Rostex, kování Rostex, kování – Bezpečnostní kování Rostex: bezpečnostní zámky a bezpečnostní kování Rostex, kliky ke dveřím. Dodáváme bezpečnostní zámky a bezpečnostní kování Rostex, kliky ke dveřím, poštovní schránky i příruční pokladny.

Načítání trvalo 0.0861 sekund.