+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

K Brewery Trade

Klíčová slova: pivovar, pivovarnictví, Klášter, Ježek, Platan

E-mail: info@kbrewery.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ledna 2010

Popis: Ryze česká společnost usilující o návrat k tradici českého pivovarnictví. Momentálně tvoří skupinu šesti pivovarů: Klášter, Ježek, Platan, Rychtář, Janáček a Velký Chlumec. Pod K Brewery také spadá prémiová značka Lobkowicz.

Web: www.kbrewery.cz

Další související informace

Dhammáráma, buddhismus

buddhismus, meditace, budhismus, klášter, buddha – Vybudovat a provozovat buddhistický klášter a meditační centrum v České republice je hlavním cílem našeho občanského sdružení. Dhammáráma znamená doslova domov Buddhova učení, známého také jako buddhismus nebo Dhamma. Zatím takový domov vytváříme tím, že organizujeme kurzy meditace a přednášky. Naším hlavním učitelem je Buddha, jehož slova zachycují nejstarší kanonické texty buddhismu. Řadíme se ke škole theraváda, tradici Áyukusala.

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Načítání trvalo 0.0569 sekund.