+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

K-korale

Klíčová slova: korale, bizuterie, nahrdelniky

E-mail: info@k-korale.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. kv?tna 2010

Popis: Prodej a výroba bižuterie, šperků. Prodej náhrdelníků, náušnic, náramků, přívěšků, přívěšky na telefony. Výroba šperků na zakázku i z chirurgické oceli. Svatební šperky na objednávku. Dřevěné korále.

Web: www.k-korale.cz

Další související informace

Bižuterie ADA

Levná bižuterie, náušnice, náramky, náhrdelníky – Internetový obchod nabízí prodej levné bižuterie, nabízíme náušnice, náramky, náhrdelníky, soupravy a dalších doplňků. Vyrábíme z korálků, FIMO hmoty, kovu. Domácí dílna ADA. Ceny do 100 Czk. Na přání navrhneme šperk dle Vašich požadavků.

Korálky, komponenty, šperky Swarovski

Korálky, korále, korálek, šperky, bižuterie, rokaj – Bižuterie, korálky a vše pro ruční tvorbu šperků. Korálky keramické, porcelánové, rokajl, skleněné, kovové, plastové. Návlekový materiál, knihy, fimo, šatonové růže, drátky, komponenty a kovodíly. Velká nabídka bižuterie. Swarowski šperky, náušnice, prsteny, náhrdelníky, přívěšky. Rychlé dodání, skvělé ceny.

Extra Bižuterie

bižuterie, náramky, náušnice, náhrdeníky, prsteny – Extra bižuterie.cz nabízí široký sortiment módních doplňků z chirurgické oceli, od náušnic, řetízků, náramků až po prstýnky. Z bižuterie Vám nabízíme moderní soupravy, náhrdelníky, náramky, prstýnky a také náušnice. Vybírejte kvalitní šperky z chirurgické oceli a bižuterie za skvělé ceny z pohodlí Vašeho domova.

Načítání trvalo 1.8536 sekund.