+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kärcher spol. s.r.o

Klíčová slova: čistící technika, vysokotlaké čistící stroje

E-mail: registrace.kaercher@sutech.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. dubna 2011

Popis: Kärcher spol. s r.o. je celosvětový výrobce čisticí techniky nejen pro průmyslové, ale i domácí použití. Z obsáhlého sortimentu našim zákazníkům nabízíme vysokotlaké čističe, vysavače pro vysávání mokrých i suchých nečistot, vysavače prachu, čističe koberců, parní čističe, bateriová košťata, čističe oken, čerpací a zavlažovací systémy, podlahové mycí automaty, zametací stroje a bohaté příslušenství.

Web: www.kaercher.cz

Další související informace

Štětina Jiří - mycí, čist

MPD Plus Rakovník, mycí prostředky, čistící prostř – Východočeský zástupce firmy MPD Plus Rakovník. Prodej mycích, čistících, dezinfekčních prostředků a zboží spojené s toaletními potřebami. Východočeský zástupce firmy MPD Plus Rakovník. Prodej mycích, čistících, dezinfekčních prostředků a zboží spojené s toaletními potřebami.

Čistící prostředky

čistící prostředky, bezkontaktní mytí, pěnové mytí – Zastoupení a prodej čistících prostředků a průmyslové čistící chemie NERTA pro bezkontaktní mytí osobních a nákladních vozidel. Dále u nás naleznete provozní náplně do portálových myček a mycích boxů. Prodej průmyslového papíru TORK a mycích past DREUMEX, dezinfekce a čistící chemie MIKA.

Kärcher, čisticí stroje

Kärcher, čisticí stroje, čisticí technika – Internetový obchod s výrobky Kärcher nabízí spolehlivé a výkonné čisticí stroje, vysavače, myčky, stroje na čištění koberců, podlahové mycí stroje a zametací stroje. Hotelové vysavače jsou vybaveny mikrofiltry pro zachycení velmi malých nečistot a mikroorganismů včetně roztočů. Průmyslové vysavače jsou vhodné pro vysávání hrubých nečistot a kapalin všeho druhu.

Načítání trvalo 0.0808 sekund.