+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kärcher spol. s.r.o

Klíčová slova: čistící technika, vysokotlaké čistící stroje

E-mail: registrace.kaercher@sutech.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. dubna 2011

Popis: Kärcher spol. s r.o. je celosvětový výrobce čisticí techniky nejen pro průmyslové, ale i domácí použití. Z obsáhlého sortimentu našim zákazníkům nabízíme vysokotlaké čističe, vysavače pro vysávání mokrých i suchých nečistot, vysavače prachu, čističe koberců, parní čističe, bateriová košťata, čističe oken, čerpací a zavlažovací systémy, podlahové mycí automaty, zametací stroje a bohaté příslušenství.

Web: www.kaercher.cz

Další související informace

Avocados.cz - jednoduše

konvenční kosmetika drogérie čistící prostředky p – Na našem bio portále se dozvíte co je to přírodní či bio kosmetika, ekodrogérie, jejich složení a podrobnosti o ingrediencích, o nejnovějčích studiích prokazujících účinky jednotlivých složek na lidské zdraví a mnoho dalšího. Můžete klást otázky, na které vám rádi odpovíme.

Čistící technika

čistící stroje, čistící zařízení, vysavače. – Nabízíme profesionální čistící techniku. Kromě prodeje v našem eshopu nabízíme i půjčovnu profesionální čistící techniky, jako jsou profesionální vysavače či parní čističe.

E-shop drogerie

drogerie, drogistické zboží, čistící prostředky – Internetový obchod s drogistickým zbožím, který nabízí čistící a úklidové prostředky. Dále prací prášky, aviváže, pleťovou a tělovou kosmetiku, deodoranty, antiperspiranty, dárkové kazety a další. Vše pro čistotu vašeho domova.

Načítání trvalo 2.8274 sekund.