+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kartobal s.r.o.

Klíčová slova: kartonáž,lepenky,krabice,papier,antikorózny papie

Datum vloľení do katalogu: 18. prosince 2012

Popis: Výroba kartonáže, krabíc,škatul,preložky,tvarované výseky, kašírovanie, antikorózne papiere,strojné a zlepované lepenky rôzne gramáže od 200 - do 4000 g/m2,vlnité dvoj,troj a päť vrstvové lepenky. Kartobal s.r.o.

Web: www.kartobal.sk

Další související informace

Kamerové systémy

kamera, kamery,kamerove systemy, bezpecnostni kame – Společnost SCHTUWNER vyrábí a nabízí bezpečnostní a průmyslové kamery pro kamerové systémy CCTV, DVR digitální záznam obrazu a zvuku přes sít internet, kamery s nočním viděním IR, kamery s maticemi PIXIM, maskované, otočné PTZ, bezdrátové kamery a IP kamery.

Afinis - Tesnenia

tesnenie, tesnenia, tesniaca technológia, výroba – Afinis Group s.r.o. je lídrom na trhu v dodávke a riešení problémov v oblasti tesnení a tesniacich technológií . Ponúka viac ako 40.000 položiek pre potreby priemyslu, údržby, servisov, ako i ostatných oblastiach podnikania.

Dogway.cz - psí misky

misky pro psy, psí potřeby – Vyrábíme funkční a designově propracované potřeby pro psy z elegantního masivního dřeva V našem sortimentu najdete především zvýšené misky pro psy, které jsou důležité pro správné stravování psa, skříňky na oblečky pro nejmenší psy, skříňky na hračky a věci.

Načítání trvalo 0.0851 sekund.