+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Karvin.cz - výrobce lodní

Klíčová slova: motory, pohony

E-mail: czmarine@czmarine.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ledna 2008

Popis: Specializujeme se na výrobu lodních motorů, lodních elektromotorů, závěsných lodních motorů, závěsných lodních elektromotorů a lodních pohonů.

Web: www.karvin.cz

Další související informace

OMICRON Lodě

Lodě, lodní motory, lodní šrouby – Prodej lodí s elektromotorem, lodních šroubů a lodních elektromotorů.Vyrábíme svářečky, vývoj invertorových zdrojů, svářecí zdroje pro obalenou elektrodu MMA, netavící eletrodu TIG, WIG. Svařujeme v ochranné atmosféře MIG, MAG, invertorové zdroje, multifunkční zdroje,svářecí poloautomaty MIG/MAG.

Náhradní díly - motocykly

motorky, motocykly, přilby, motory, kola, svíčky – Internetový obchod www.moto-ok.cz nabízí náhradní díly na motocykly značek Jawa, Stadion, ČZ nebo Simpson. V e-shopu zakoupíte motory, přilby, světla, výfuky, sedla, blatníky, motozámky, ale i motooblečení za skvělé ceny.

Elektrocentrály

elektrocentrály, generátory, diesel, motory, alter – Kategorie: Hasičská technika - auta elektrocentrály s motory Honda, Briggs&Stratton-Vanguard, Yanmar-diesel - prodej náhradních dílů - provádíme kompletní servis - revize el. zařízení - elektrocentrály s AVR, hlídáním izolace, IP-54 - slevová akce na elektrocentrály - více na web stránkách "AKCE" = v případě zájmu zašleme ceníky + další informace

Načítání trvalo 1.7347 sekund.