+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Keramika z brdské planiny

Klíčová slova: keramika,keramici,dárky,dekorace,decoupage

E-mail: pskoumalova@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ledna 2011

Popis: Zakázková výroba a prodej stavěné dekorační keramiky pro interiéry a vnější použití, eukanistických obrázků, předmětů zdobených decoupage technikami, korálkových výrobků, sušených květinových dekorací a dalších dárků dle Vašich přání.

Web: keramika.zbrdskeplaniny.cz

Další související informace

Kamerové systémy

kamera, kamery,kamerove systemy, bezpecnostni kame – Společnost SCHTUWNER vyrábí a nabízí bezpečnostní a průmyslové kamery pro kamerové systémy CCTV, DVR digitální záznam obrazu a zvuku přes sít internet, kamery s nočním viděním IR, kamery s maticemi PIXIM, maskované, otočné PTZ, bezdrátové kamery a IP kamery.

Keramika Kréta

keramika,kreta,keramika vysoké mýto – Naše společnost začala s výrobou užitkové keramiky již v roce 2004. Veškerá keramika je ručně vytáčena na hrnčířském kruhu, což zajišťuje originalitu a neotřelý vzhled vyráběné keramiky. V nabídce máme širokou škálu vlastních výrobků, ale ve větším objemu jsme schopni připravit i keramiku dle vašeho návrhu.

kamenictví

kamenictví,kamenná kuchyňská deska,kamenické práce – zpracování umělého a přírodního kamene žula,mramor,pískovec,technistone,kamenné kuchyňské desky, kamenné obklady,kamenné parapety,kamenné dlažby,pečící grilovací kameny,hroby,zahradní architektura,restaurátorské práce,čištění a impragnace kamene

Načítání trvalo 0.0555 sekund.