+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Keramika z brdské planiny

Klíčová slova: keramika,keramici,dárky,dekorace,decoupage

E-mail: pskoumalova@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ledna 2011

Popis: Zakázková výroba a prodej stavěné dekorační keramiky pro interiéry a vnější použití, eukanistických obrázků, předmětů zdobených decoupage technikami, korálkových výrobků, sušených květinových dekorací a dalších dárků dle Vašich přání.

Web: keramika.zbrdskeplaniny.cz

Další související informace

dekorace ze suchých květů

suché květy,dekorace,slaměnky,floristika,věnečky – E-shop výrobků ze suchých květů z přírodních materiálů, tuzemských rostlin a jejich částí.Vyrábíme dekorace pro Váš dům, byt nebo zahradu výhradně z rostlin vypěstovaných u nás, vyrobíme na zakázku podle Vámi požadovaného barevného ladění vkusný doplněk či jinou drobnost.

CARBE s.r.o.

dřevoobráběcí stroje – Prodej, výkup a servis dřevoobráběcích strojů, nástrojů, technologií a příslušenství. Nabízíme nové, zánovní a použité repasované profesionální dřevoobráběcí stroje pro dřevařský a nábytkářský průmysl, stolaře a truhláře. Vše se zárukou, servisem, poradenstvím a rodinným přístupem.

Druhy sazeb - plyn

změna dodavatele, dodavatelé plynu, plyn, zemní pl – Elektřina není zadarmo. S tímto faktem se naprostá většina z nás již dávno smířila. Pravidelně tak otevíráme obálky s fakturami za tuto službu, abychom posléze zaslali peníze na účty dodavatelů.

Načítání trvalo 0.0538 sekund.