+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kodatek.sk - Antistatika

Klíčová slova: antistatika, spájkovacie potreby, distribútor alph

E-mail: daniel.kollarik@kodatek.sk

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervna 2012

Popis: antistatika, spájkovacie potreby, distribútor alpha cookson, spájkovacie pasty, trubičkový cín, SN60/Pb40,SAC305, SN63Pb37,CVP360 SACX0307, SACX0807,CVP390,OM5100 Sn63Pb37, Sn62Pb36Ag2, performs, presné výseky zliatiny, spájkovacie zliatiny, spájkovací flux, vodná báza, alkoholová báza, elektrotechnické čistidlá, SMD šablóny, ESD pomôcky, ESD náradie, ESD, pracoviská, ESD vybavenie pracovísk

Web: kodatek.sk

Další související informace

Dadýnek.cz vše pro děti

diskuze, inzerát, poradna, dětské potřeby, hračky – Dadýnek.cz jsou internetové stránky, na kterých můžete, inzerovat, poradit se s odborníkem, podiskutovat a také nakupovat. Prodáváme vše od dudlíků, kočárků, hraček, potřeb pro plavání dětiček a mnoho dalšího zboží.

Chovatelské potřeby a krm

Chovatelské potřeby, krmivo pro psy a kočky,krmiva – Moderní Eshop s chovatelskými potřebami, krmivy a doplňky stravy pro zvířata, pod záštitou veterináře se zaměřením na krmiva. Možnost konzultací. Předností Eshopu jsou značné skladové zásoby, rychlá doba dodání. Nabízíme jen kvalitní produkty.

Leifheit-shop.cz

domácí potřeby, úklidové potřeby, kuchyňské potřeb – Leifheit-shop.cz je oficiálním internetovým prodejním partnerem skupiny Leifheit v ČR. Nabízíme kompletní sortiment Leifheit a Soehnle, dále Dr. Oetker, Spirella. Internetový obchod a vzorková prodejna na Praze 4, internetové ceny, zboží skladem.

Načítání trvalo 0.0960 sekund.