+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kojicí polštáře Matýsek

Klíčová slova: kojící polštáře, polštáře na kojení, maminka, těho

E-mail: polstarnakojeni@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?nora 2011

Popis: Vyrábíme polštáře na kojení české kvality. Snadno pratelné kojící polštáře pro každého. Polštáře na kojení vhodné pro těhotné a kojící maminky. Těhotným ženám pomáhá při spaní na boku, jako opora rostoucímu bříšku. Ovinutí kojicího polštáře kolem pasu, mamince umožní správné držení miminka při kojení či krmení z láhve, čímž se méně zatíží záda. Vaše miminko se při kojení bude cítit jako v bavlnce. S našimi produkty jsou spokojeny stovky maminek, staňte se jednou z nich.

Web: www.polstarnakojeni.cz

Další související informace

Polštáře pro zdravé spaní

polštáře, zdravotní polštáře, anatomické polštáře – Šijeme a prodáváme zdravotní polštáře, antidekubitní pomůcky, anatomické a pohankové polštáře pro zdravé spaní. Šijeme a prodáváme zdravotní polštáře, antidekubitní pomůcky, anatomické a pohankové polštáře pro zdravé spaní.

Hotel Modrava

Hotel Modrava, ubytování na Šumavě – Hotel Modrava nabízí komfortní ubytování na Šumavě ve dvou a třílůžkových pokojích a apartmánech s možností přistýlky a dětské postýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, telefonem a vlastním sociálním zařízením. Hotel Modrava disponuje celkem 54-mi lůžky.

Mrk na strejdu

mrk na strejdu – Mrk na strejdu je místem na internetu, kde se můžete začíst do zveřejněných článků na téma hry, vtipy, citáty, zvířata, příroda, společnost, věda a další, například panda velká, komáři roznášející nemoci, Doom nebo Dune 2.

Načítání trvalo 3.1984 sekund.