+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kompan dětská hřiště

Klíčová slova: dětská hřiště

E-mail: toja.kompan@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ledna 2010

Popis: Dodáváme kompletní dětská hřiště, dětské hrací sestavy, prvky a komponenty včetně projektu, montáže a realizace. Komponenty Kompan jsou koncipovány tak, aby dítě nevystavovaly rizikům, která neumí předvídat. Kompan nabízí dítěti bezpečná dětská hřiště, na kterých si zaručeně nezadře třísku.

Web: www.kompan.cz

Další související informace

Dětská hřiště Hy land

dětská hřiště, dětšká centra – Certifikovaná dětská hřiště pro školy, školky, obecní a městské úřady,restaurace, hotely a benzínové pumpy. Zajišťujeme dodávky včetně montáže, pravidelné kontrolní prohlídky certifikovanu osobou, i certifikace pro dětská hřiště.

CARBE s.r.o.

dřevoobráběcí stroje – Prodej, výkup a servis dřevoobráběcích strojů, nástrojů, technologií a příslušenství. Nabízíme nové, zánovní a použité repasované profesionální dřevoobráběcí stroje pro dřevařský a nábytkářský průmysl, stolaře a truhláře. Vše se zárukou, servisem, poradenstvím a rodinným přístupem.

Výroba dřevěných násad

výroba dřevěných násad,hrábě,prodej nářadí,krmiva – Firma se zabývá výrobou dřevěných násad a hrábí, velkoobchodním prodejem násad, nářadí a kartáčnických výrobků, prodejem ochranných pomůcek a maloobchodním prodejem nářadí a krmiv pro hospodářská a domácí zvířata.

Načítání trvalo 0.1716 sekund.