+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kompresory Almig

Klíčová slova: průmyslové kompresory, kompresorové stanice, šroub

E-mail: adela.hrivnakova@sovanet.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervence 2011

Popis: Almig – přední výrobce systémů v oblasti stlačeného vzduchu. Nabízíme průmyslové kompresory, kompresorové stanice, šroubové kompresory, pístové kompresory a turbokompresory na vysoké technologické úrovni.

Web: www.almig.cz

Další související informace

Kompresory a superkompres

průmyslové kompresory, kompresorové stanice, šroub – Almig, přední výrobce systémů v oblasti stlačeného vzduchu, nabízí průmyslové kompresory, kompresorové stanice, šroubové kompresory, pístové kompresory a turbokompresory vyrobené s německou precizností.

S plus B kompresory

kompresory, kompresorové stanice, servis kompresor – Dodáváme a odborně montujeme kompresory a průmyslové chlazení. Zajišťujeme kompletní servis kompresorů od návrhu přes analýzu, revizi po dodávku a montáž. Dále nabízíme prodej repasovaných i nových sbíjecích kladiv značky Permon.

Garážové brány

garážové brány, průmyslové brány, garážová vrata – Garážové brány Shadeon s tichým chodem, spolehlivým provozem a rychlým dodáním na míru. Výběr z mnoha designů a barevných provedení, možnost instalace pohonu bran, automatiky, okének a přechodových dveří.

Načítání trvalo 2.9973 sekund.