+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kompresory Almig

Klíčová slova: průmyslové kompresory, kompresorové stanice, šroub

E-mail: adela.hrivnakova@sovanet.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervence 2011

Popis: Almig – přední výrobce systémů v oblasti stlačeného vzduchu. Nabízíme průmyslové kompresory, kompresorové stanice, šroubové kompresory, pístové kompresory a turbokompresory na vysoké technologické úrovni.

Web: www.almig.cz

Další související informace

Průmyslová hygiena

průmyslové utěrky, papírové role, pracovní židle – Velkoobchod se zaměřením na průmyslovou a personální hygienu. Nabízíme zařizovací předměty do koupelen a WC, odpadkové koše, osoušeče rukou, průmyslové utěrky, papírové role, pracovní a průmyslové židle, protiúnavové rohože ARIOSO, pracovní rukavice.

Průmyslové vysavače Praha

Celokovové průmyslové vysavače Praha – Celokovové průmyslové vysavače, které mají uplatnění v téměř všech oborech průmyslu. Dodáváme vysavače, odsavače olejů, vzduchové kompresory. Výroba na zakázku a servis.

Kompresory vzduchotechnik

Kompresory, pneumatické nářadí, požární hadice – Kompresory vzduchotechnika je nový internetový obchod s průmyslovou technikou v oblasti vzduchotechniky. E-shop se specializuje na kompresory, pístové, šroubové, potravinářské, bezolejové, rozvody vzduchu, pneumatické nářadí, pistolovou techniku a spousty dalších produktů z oboru stlačeného vzduchu jako je požární hadice, hadice, šroubení, spojky, rychlospojky, rotační spojky, armatury a kulové kohouty i v trojcestném provedení. Na veškeré produkty nabízí shop telefonickou technickou podporu.

Načítání trvalo -96.86 sekund.