+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Koření Trumf

Klíčová slova: koření, kořenící směsi, koreni, kořenící, směsi,

E-mail: velickova@trumf.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. dubna 2012

Popis: Jsme český výrobce a prodejce koření a směsí koření pro profesionály, především pro masný a konzervárenský průmysl a gastronomii. Garantujeme stabilní kvalitu, výrobu směsí na míru a krátké dodací lhůty. Pro konečné zákazníky prodáváme naše směsi prostřednictvím eshopu www.koreni-vareni.cz a naší podnikové prodejny v areálu společnosti v Dolním Újezdě u Lipníka nad Bečvou.

Web: www.trumf.cz









Další související informace

Recyklace a výroba plastů

Recyklace plastů, plastové materiály, – Provádíme sběr, výkup a zpracování plastových odpadů od firem a domácností. Naší činností je recyklace plastů, výroba a prodej plastových materiálů a výrobků: zatravňovací dlažba, tvárnice, kompostéry, regranulát, aglomerát, drtě. Pomáháme přírodě a životnímu prostředí.

Umělecké zpracování skla

vitráže, pískování skla, umělecké sklo, fusing, – Ateliér Sklo rejnok - výroba obrazů, zrcadel, pískovaného skla, plastik, vitráží, misek, vitráže, pískování skla, umělecké sklo, fusing, zrcadla, plastiky, skleněné plastiky. Naše firma se zabývá uměleckým zpracováním skla formou fusingu, pískování, broušení, tvorbou vitráží a skleněných plastik.

Načítání trvalo 0.0571 sekund.