+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Koření Trumf

Klíčová slova: koření, kořenící směsi, koreni, kořenící, směsi,

E-mail: velickova@trumf.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. dubna 2012

Popis: Jsme český výrobce a prodejce koření a směsí koření pro profesionály, především pro masný a konzervárenský průmysl a gastronomii. Garantujeme stabilní kvalitu, výrobu směsí na míru a krátké dodací lhůty. Pro konečné zákazníky prodáváme naše směsi prostřednictvím eshopu www.koreni-vareni.cz a naší podnikové prodejny v areálu společnosti v Dolním Újezdě u Lipníka nad Bečvou.

Web: www.trumf.cz

Další související informace

SPS servis a programování

automatizace, programování strojů, PLC, Siemens, – Průmyslová automatizace, programování řídících systémů na bázi PLC Siemens, vytváření vizualizací v systémech WinCC a Cimplicity HMI. Odborný servis a servisní pohotovost. Elektro projekční práce v systému CAD EPLAN.

Zámečnictví kovobrábění

zámečnictví, kovoobrábění, koráb, rodinná, – Jsme malá rodinná firma. Od založení firmy v roce 1995 se zabýváme třískovým obráběním kovů, zámečnickými pracemi, opravami, generálními opravami a údržbou strojů. Specializujeme se především na kusovou a malosériovou výrobu.

Dřevěné hračky

dřevěné hračky, chodící hračky, pokladnička, – Rodinná firma vyrábí originální dřevěné hračky, chodící hračky, didaktické hračky, zvířátka na žebříku, pokladničky, rybolov, auta, dětský nábytek a mnoho dalších. Zabývá se velkoobchodem a vývozem. V eshopu si můžete zakoupit jejich výrobky.

Načítání trvalo 0.0733 sekund.