+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Koření Trumf

Klíčová slova: koření, kořenící směsi, koreni, kořenící, směsi,

E-mail: velickova@trumf.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. dubna 2012

Popis: Jsme český výrobce a prodejce koření a směsí koření pro profesionály, především pro masný a konzervárenský průmysl a gastronomii. Garantujeme stabilní kvalitu, výrobu směsí na míru a krátké dodací lhůty. Pro konečné zákazníky prodáváme naše směsi prostřednictvím eshopu www.koreni-vareni.cz a naší podnikové prodejny v areálu společnosti v Dolním Újezdě u Lipníka nad Bečvou.

Web: www.trumf.cz

Další související informace

Pásové dopravníky

dopravníky, pásový dopravník, řetězový dopravník, – Jsme dlouholetým výrobcem pásových dopravníků a technologií pásové dopravy. Pásové dopravníky jsou určeny k přenášení takřka jakéhokoliv sypkého či kusového materiálu od minimálního množství a velikosti, po desítky tun hodinového výkonu.

Prodej prac. oděvů

pracovní oděvy, pracovní oblečení, firemní oděvy, – Firemní oblečení - výroba a prodej pracovního oblečení, uniforem a výstrojních součástí pro bezpečnostní služby, policii, hotely, kanceláře, školy, zájmové činnosti, speciální profesní oděvy.

Essens parfémy

Essens, parfemy, kosmetika, distribuce, – Staňte se členy ESSENS Klubu a nakupujte kvalitní parfémy a kosmetiku - vůně které znáte z parfumerií - za zlomek jejich ceny! ESSENS je společným výsledkem tvůrčí činnosti mnoha profesionálů v oborech výroby kosmetiky, výživových doplňků a síťového marketingu.

Načítání trvalo 0.0586 sekund.