+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kotoučové a pásové pily

Klíčová slova: pásová pila, kotoučová pila, pilový pás, pilový

E-mail: kastocz@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. prosince 2011

Popis: Prezentace výrobce kotoučový a pásových pil na kov a skladových systémů. Na webu naleznete základní informace o samotné firmě, výrobcích, novinkách a připravovaných akcích. Kotoučové a pásové pily KASTO.

Web: www.kasto.cz

Další související informace

Motorové pily

motorová pila, motorove pily, hech, makita frezy – Motorovové pily na blogu motorova pila,přinášejí nabídku zajímavostí o řetězových a jiných pilách. Ruční stolní pily. Dále informace o sněhových frézách, radlic na sníh pro zahradní traktory. pily makita hecht.

Zakázkové truhlářství

truhlářství, zakázkové truhlářství, pila, jablonec – Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku, kuchyní, oken, schodů a dveří. Renovujeme a vyrábíme repliky starého nábytku. Na pile v Jiřetíně pod Bukovou Vám kromě prodeje dřeva v různých formách: trámy, prkna, fošny, latě atd., nabízíme také zpracování Vámi dovezeného materiálu a drobné tesařsko-truhlářské práce. Výroba pergol, altánů, střešních vazeb, vrat, plotů, zahradního nábytku a dalších výrobků dle Vašeho přání.

Běžící pás

běžící pás, běžící pás levně – Nabídka kvalitních běžících pásu za výhodnou cenu, při kterých již nemusíte navštěvovat drahá fitness centra, ale můžete formovat svou postavu z pohodlí domova. Běžící pás jako zdroj relaxace se stane nepostradatelným pomocníkem při Vaší sportovní aktivitě s možností nastavitelnosti pásu na běh z kopce, do kopce či po rovině.

Načítání trvalo 0.0663 sekund.