+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kotoučové a pásové pily

Klíčová slova: pásová pila, kotoučová pila, pilový pás, pilový

E-mail: kastocz@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. prosince 2011

Popis: Prezentace výrobce kotoučový a pásových pil na kov a skladových systémů. Na webu naleznete základní informace o samotné firmě, výrobcích, novinkách a připravovaných akcích. Kotoučové a pásové pily KASTO.

Web: www.kasto.cz

Další související informace

Zakázkové truhlářství

truhlářství, zakázkové truhlářství, pila, jablonec – Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku, kuchyní, oken, schodů a dveří. Renovujeme a vyrábíme repliky starého nábytku. Na pile v Jiřetíně pod Bukovou Vám kromě prodeje dřeva v různých formách: trámy, prkna, fošny, latě atd., nabízíme také zpracování Vámi dovezeného materiálu a drobné tesařsko-truhlářské práce. Výroba pergol, altánů, střešních vazeb, vrat, plotů, zahradního nábytku a dalších výrobků dle Vašeho přání.

Pila Martinice

pila, Martinice, tesařské práce, krovy, střechy – Výroba krovů, pergol, altánů, garážových a traktorových stání, hal, roubenek a dalších dřevěných konstrukcí. Konstrukce dodáváme jako stavebnici, kterou si zákazník může smontovat sám, nebo nabízíme dodání hotového produktu včetně instalace. Kvalitní dřevo, zpracování dřeva na stroji CNC Hundegger.

mepila

píla, olej, motorová píla – O motorových a elektrických pílach. Návody, rady a informácie pre majiteľov a používateľov motorových a elektrických píl. Servisné informácie, recenzie. Všetko o motorových a elektrickách pílach. Týždenne aktualizované.

Načítání trvalo 0.0574 sekund.