+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kotoučové a pásové pily

Klíčová slova: pásová pila, kotoučová pila, pilový pás, pilový

E-mail: kastocz@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. prosince 2011

Popis: Prezentace výrobce kotoučový a pásových pil na kov a skladových systémů. Na webu naleznete základní informace o samotné firmě, výrobcích, novinkách a připravovaných akcích. Kotoučové a pásové pily KASTO.

Web: www.kasto.cz

Další související informace

Zahradní traktor

zahradní traktor, motorová pila, zahradní traktor – Zahradní traktor, příslušenství na zahradní traktor. Nůž na trávu, sedačka, kabina, sekačka. Sekačka na trávu je na těchto stránkách. Motorová pila a řetězovka. Řetězová pila. Sněhová fréza, křovinořez. Křovinořezy a aku šoubovák.

Prodej a servis zahradní techniky

zahradní traktor, motorová pila, sekačka – Prodej a servis zahradní, lesní a dílenské techniky: zahradní traktory, motorové pily, křovinořezy, motorové sekačky, drtiče, štípače, provzdušňovače, sněhové frézy, postřikovače, rozmetadla, odkorňovače, frézy, půdní vrtáky, skleníky, náhradní díly a příslušenství. Značky: Starjet, Karsit, Husqvarna, MTD, Cub Cadet, Solo, Homelite, Brill, Active, Vega, Weibang, Ibea, Wisconsin, Ryobi, Partner, Wolf Garten, Yard Man, Canadiana, Vares atd...

Motorové pily

pila, pily, motorové pily – Dobře zvolená pila nám může ušetřit spoustu práce na zahradě při kácení stromů, prořezávání nebo s přípravou palivového dříví na zimu. Správná motorová pila toto umí dokonce téměř bez námahy. Obsluha ani výběr motorové pily není snadný, přečtěte si naše tipy!

Načítání trvalo 0.0577 sekund.