+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kovosta-fluid, a.s

Klíčová slova: fluidní kotle, fluidní spalování, kotelny

E-mail: miroslav.hladky@kovosta.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. b?ezna 2013

Popis: Kovosta-fluid, a.s. zajišťuje projekci, výrobu, dodávky a servis fluidních kotlů. Realizuje kompletní dodávky výtopen, kotelen, spaloven a elektráren s využitím zdrojů s fluidním spalováním na klíč včetně následného servisu.

Web: www.kovosta.cz

Další související informace

UNI-TOP moderní vytápění

kotel, plynové kotle, kotle, Tepelná čerpadla, sol – Chtěli bychom Vám představit a nabídnout služby z oblasti topenářství, vodoinstalace, plynoinstalace a další TZB. Naší specializací jsou topné systémy, solární systémy, tepelná čerpadla a různé kombinace zdrojů tepla.

FIEDLER KOTLE NA BIOMASU

fiedler, kotle, biomasa, piliny, štěpka, sláma, BS – Výroba a prodej průmyslových kotlů a příslušenství na spalování biomasy od 50kW do 2MW. Teplovodní, teplovzdušné kotle, kotle pro sušárny BS1, BS6. Koplexní servis, kvalita, zkušenosti, poradenství, servis, záruka.

Kotlíky, kotle, kotliny

kotlíky, kotle, kotliny, pařáky, topenište, kotlík – Prodáváme nejlevnější kotlíky na guláš, kotle na zabijačku, kotliny, ohniska, kotlíkové soupravy, kotlové soupravy, servírovací kotlíky, trojnožky, stojany, chrániče plamene, grilovací a pečící panve, hořáky, naběračky, vařechy.

Načítání trvalo 2.5388 sekund.