+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kovosta-fluid, a.s

Klíčová slova: fluidní kotle, fluidní spalování, kotelny

E-mail: miroslav.hladky@kovosta.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. b?ezna 2013

Popis: Kovosta-fluid, a.s. zajišťuje projekci, výrobu, dodávky a servis fluidních kotlů. Realizuje kompletní dodávky výtopen, kotelen, spaloven a elektráren s využitím zdrojů s fluidním spalováním na klíč včetně následného servisu.

Web: www.kovosta.cz

Další související informace

Krásné topení

topení, radiátory, radiátor, kotel, kotle, solární – Internetový prodej topení, radiátorů, armatur, kotlů plynových i na biomasy, termostatického vytápění, solárních systémů a ohřívačů vody. Poradíme i prodáme značky Lipovica, Enbra, Korado, Ferroli, JohnyWood.

Plynové kotle

beretta, plynové kotle, solární systémy – Firma APS-Praha s.r.o. je výhradním zástupcem Italské znáčky Beretta pro ČR od roku 1992 a soustřeďuje se na sektor topení pro domácnosti. Nabízí produkty a servis z oblasti solárních systému a plynových kotlů. Na výběr máte hned několik nástěnných kotlů – komínové, turbo a kondenzační.

FIEDLER KOTLE NA BIOMASU

fiedler, kotle, biomasa, piliny, štěpka, sláma, BS – Výroba a prodej průmyslových kotlů a příslušenství na spalování biomasy od 50kW do 2MW. Teplovodní, teplovzdušné kotle, kotle pro sušárny BS1, BS6. Koplexní servis, kvalita, zkušenosti, poradenství, servis, záruka.

Načítání trvalo 0.0648 sekund.