+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kovosta-fluid, a.s

Klíčová slova: fluidní kotle, fluidní spalování, kotelny

E-mail: miroslav.hladky@kovosta.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. b?ezna 2013

Popis: Kovosta-fluid, a.s. zajišťuje projekci, výrobu, dodávky a servis fluidních kotlů. Realizuje kompletní dodávky výtopen, kotelen, spaloven a elektráren s využitím zdrojů s fluidním spalováním na klíč včetně následného servisu.

Web: www.kovosta.cz

Další související informace

Plynové kotle Broetje

kotle, topení, gienger – Teprve dobré topení udělá z bydlení dobré bydlení a z domu dobrý dům. Topení tu prostě je a funguje. Bezpečné, spolehlivé, úsporné a ekologické. Nenápadné a pohodlné. Správné topení nabízí mnoho, avšak vyžaduje málo. Například místo instalace. Nebo pozornost. Bez ohledu na to, zda se nachází ve vlastním bytě, domě nebo pronajatém rodinném domě. Na těchto stránkách vám nabízíme kotle firmy BRÖTJE - dokonalé topení pro téměř každý případ použití. A to vše při vynikajícím poměru ceny a výkonu. Lhostejno, zda jde o novostavbu či modernizaci, kotle BRÖTJE mají vždy výborné použití. Teď je ten správný čas pro vylepšení vašeho topení... prostřednictvím kotle značky BRÖTJE. Výhradním prodejcem těchto kotlů je společnost GIENGER spol. s r.o., která zajišťuje také jejich odborný servis.

Jaroslav Melicher - voda

instalater, kotle, plyn, sluzby, frydek, mistek – Vodoinstalaterské služby, topenářské služby, plynařské služby, opravy kotlů. Jsme malý živnostník, pracující v oboru od roku 1984 a po roku 1994 v oboru podnikám. Teplo a pohoda domova ... Frýdek - Místek

Načítání trvalo 0.0602 sekund.