+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kovovýroba, Volyně

Klíčová slova: zahradní grily,svařování co2,střihání,ohybání

E-mail: mourekalois@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ledna 2012

Popis: Firma Kovo-Mourek se zaměřuje převážně na zakázkovou výrobu zahradních grilů, dále pak na kovovýrobu dílenských ponků, vozíků, zahradního nábytku, či vjezdových vrat. Provádíme také zámečnické práce, střihání a ohybání plechu a svařování CO2.

Web: www.kovo-mourek.cz/

Další související informace

Karibu

sauny, infrakabinky, infrasauny , zahradní domky – Vybavte svůj dům i zahradu kvalitním vybavením od německé značky Karibu. V nabídce naleznete sauny, saunové domky, infrakabiny, infrasauny, zahradní domky, bazény, garážová stání. altány a mnoho dalších produktů. Objevte s námi svět saun, bazénů a vybavení pro zahrady. Vše připraveno ke svépomocné montáži - šetří Vaši peněženku.

Zahradní jezírka Tilia

zahradní jezírko, okrasná zahrada, koupací jezírko – Nabízíme kompletní servis v realizaci koupacích a okrasných jezírek, okrasných zahrad, kamenných a dřevěných doplňků zahrad, bazénů, závlahových systémů a zahradního osvětlení. Dále nabízíme servis a produkty pro údržbu jezírek a zahrad. Služby poskytujeme po celé ČR.

Zahradní nábytek Nardi

zahradní nábytek, plastový nábytek, prodej zahradn – Špičkový design, vysokou kvalitu a exkluzivní ceny – to vše Vám nabízíme v e-shopu specializovaném na elegantní a praktický zahradní nábytek. Vítáni jsou u nás i všichni zájemci, kteří shánějí nadčasový gastro nábytek pro svou restauraci, penzion či kavárnu.

Načítání trvalo 0.0571 sekund.