+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kovovýroba, Volyně

Klíčová slova: zahradní grily,svařování co2,střihání,ohybání

E-mail: mourekalois@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ledna 2012

Popis: Firma Kovo-Mourek se zaměřuje převážně na zakázkovou výrobu zahradních grilů, dále pak na kovovýrobu dílenských ponků, vozíků, zahradního nábytku, či vjezdových vrat. Provádíme také zámečnické práce, střihání a ohybání plechu a svařování CO2.

Web: www.kovo-mourek.cz/

Další související informace

Zahradní nábytek KETTLER

zahradní nábytek, KETTLER, dřevěný zahradní nábyte – Kettler je leadrem na trhu kvalitního zahradního nábytku, posilovacích strojů a vybavení pro fitness. Společnost dále vyrábí jízdní kola, stolní tenis, dětský nábytek, kočárky a další potřeby pro děti.

Zahradní technika e-shop

zahradní technika, sekačky, pily, traktory, e-sho – Profiservis nabízí vše pro Vaší zahradu a dílnu. V e-shopu najdete zboží většiny značek na trhu. Na vše co prodáváme také zajišťujeme záruční i pozáruční servis. On-line kontrola stavu zakázky. Nabízíme také služby naší půjčovny zahradní techniky.

Fiskars sekery

FIskars sekery, zahradní nářadí Fiskars, Nože – Fiskars sekery, zahradní nářadí Fiskars,kalače Fiskars, Nože Fiskars, Nůžky fiskars, drobné nářadí FIskars, nářadí na odklízení sněhu, štípací sekery, nůžky na větve, rýče lopaty vidle Fiskars, kuchyňské nože Fiskars

Načítání trvalo 0.0523 sekund.