+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kovovýroba, Volyně

Klíčová slova: zahradní grily,svařování co2,střihání,ohybání

E-mail: mourekalois@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ledna 2012

Popis: Firma Kovo-Mourek se zaměřuje převážně na zakázkovou výrobu zahradních grilů, dále pak na kovovýrobu dílenských ponků, vozíků, zahradního nábytku, či vjezdových vrat. Provádíme také zámečnické práce, střihání a ohybání plechu a svařování CO2.

Web: www.kovo-mourek.cz/

Další související informace

Impranal

Impranal, lazura na zahradní domky a pergoly. – Lazura se dá požít v interiéru na dřevěné obložení, dřevěný nábytek v exteriéru se dá použít na pergoly, altány, zahrdní domky, dětská hřiště a pískoviště. Lazura je snadno přetíratelná, bez zápachu.

Zahradní nábytek, houpačk

zahradní nábytek,houpačky,dřevěný zahradní nábytek – široká nabídka zahradního nábytku, kovového nábytku a zahradních houpaček. Zahradní nábytek je vyroben z exotických dřevin, které odpovídají těm nejnáročnějším požadavkům na vzhled a zpracování zahradního nábytku.

Skleníky značky Lanit Plast

lanit plast, skleníky, fóliovníky, zahradní domky – Odborný prodejce na skleníky a fóliovníky značky Lanit Plast. Nabízíme polykarbonátové skleníky, fóliovníky, zahradní domky a pařníky. Zboží rozvážíme po celé ČR. Zboží skladem expedujeme do 24 hodin.

Načítání trvalo 0.0601 sekund.