+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Krejčovství verdona

Klíčová slova: Krejčovství, šaty, móda

Datum vloľení do katalogu: 6. dubna 2010

Popis: Krejčovství pro Vás navrhne a ušije šaty, které budou přesně na Vaši postavu, podle Vašich představ a přání. K Vašim společenským šatům jsme schopni zajistit bižuterii a doporučit pro Vás kadeřníka a kosmetičku. S našimi partnery krejčovství pro Vás zabezpečíme svatbu od A do Z!

Web: www.verdona.cz

Další související informace

Krejčovství a půjčovna

krejčovství, půjčovna, šaty, Style, Jane, šití – Zakázkové krejčovství - návrhy, střihy a šití oděvů na míru v Praze-Radotíně. Půjčování a prodej již vyhotovených společenských oděvů pro pány, dámy i děti. Style Jane se také zabývá módou pro Golf a jiné sportovní aktivity.

Francouzská móda - Večerní šaty

šaty, luxusní šaty, Francouzská móda – Luxusní francouzská móda pro ženy. Večerní šaty, šaty, svetry, korzety. Vlastní modely značky Yellow Lori. Každá z nás by měla usilovat o individualitu a o to, aby se vždy cítila krásná. Online prodej oblečení.

blog sport

blog, sport, moda – Blog venovaný všetkým nadšencom športu a zdravého životného štýlu. Zverejňujeme tu najnovšie informácie z oblasti športu, zdravia, chudnutia, cestovania a oveľa viac. Snažíme sa vyjadrovať vždy iba k aktuálnym témam .

Načítání trvalo 0.0969 sekund.