+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Krejčovství verdona

Klíčová slova: Krejčovství, šaty, móda

Datum vloľení do katalogu: 6. dubna 2010

Popis: Krejčovství pro Vás navrhne a ušije šaty, které budou přesně na Vaši postavu, podle Vašich představ a přání. K Vašim společenským šatům jsme schopni zajistit bižuterii a doporučit pro Vás kadeřníka a kosmetičku. S našimi partnery krejčovství pro Vás zabezpečíme svatbu od A do Z!

Web: www.verdona.cz

Další související informace

Svatební salon

svatební šaty, svatební šaty Praha, těhotenské sva – Svatební salon Lady Praha – originální, luxusní svatební šaty ze zahraničí, svatební šaty k zapůjčení, zakoupení, šaty šijeme také na míru. Svatební šaty ve velikostech 36-44, za ceny od 3000 Kč. Svatební šaty od zahraničních návrhářů.

Debonaire - korzety, šaty

korzet, svatební, plesové, šaty, spodnička, závoj – Módní ateliér Debonaire se specializuje na zhotovení luxusních korzetů, svatebních a plesových korzetových šatů, spodniček a závojů. Na zdobení používáme české broušené korálky a skleněné krajky a aplikace z korálků.

Redriceshop

shop, mobily, svatební šaty, xiaomi, lenovo, lama – Redriceshop nabízí zprostředkování nákupu zboží v Číně, nesrovnatelně levnějšího než v České republice. Najdete zde originální a kvalitní zboží jako jsou , mobilní telefony, Xiaomi, Lenovo, Zopo, svatební a společenské šaty, hračky a jiné.

Načítání trvalo 0.0554 sekund.