+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Krejčovství verdona

Klíčová slova: Krejčovství, šaty, móda

Datum vloľení do katalogu: 6. dubna 2010

Popis: Krejčovství pro Vás navrhne a ušije šaty, které budou přesně na Vaši postavu, podle Vašich představ a přání. K Vašim společenským šatům jsme schopni zajistit bižuterii a doporučit pro Vás kadeřníka a kosmetičku. S našimi partnery krejčovství pro Vás zabezpečíme svatbu od A do Z!

Web: www.verdona.cz

Další související informace

Veratex Móda

móda, kostýmy, šaty, halenky, kalhoty, trika – Jsme firma, která se zabývá již více než 12 let velkoobchodní a maloobchodní distribucí dámské konfekce. K této činnosti samozřejmě neodmyslitelně patří pravidelný rozvoz zboží spolu s dalšími službami, bez kterých si správné a účelné fungování prosperující firmy neumíme ani představit. Pokud jde o rozvoz zboží, máme tím na mysli akční rádius je po celé ČR i SR. V naší nabídce naleznete kompletní sortiment dámské konfekce jak pro společenské události, např. halenky, kalhoty, saka, topy, sukně, korzety, tuniky, šaty, kostýmy, tak pro volný čas i běžné nošení např. saka, bundy, paleta, svetry, tuniky. Dále se v naší nabídce nachází doplňky pro různé události: bižuterie, kabelky, opasky atd. Nedílnou součástí naší firmy bylo a je vysoké nasazení pro spokojenost zákazníka, vysoká kvalita použitých materiálů a provedení a rychlé jednání při vyřizování případných reklamací, kterých je velice málo a většinou končí výměnou kus za kus, nebo vrácením peněz. Věříme, že Vás naše nabídka osloví a my se budeme těšit na spolupráci.

Jarní šaty 2011

jarní šaty, jarní sukně, móda 2011 – Seznamte se s aktuálními módními trendy dámského oblečení pro jaro a léto 2011. Najděte inspiraci u světových návrhářů, prohlédněte se tipy na výhodný nákup a pořiďte si sukni nebo šaty H & M, Orsay, Promod aj.

Dámské zakázkové krejčovs

dámské krejčovství, kabáty, kostýmy, šaty, halenky – Dámský krejčovský ateliér HEDA šije na zakázku dámské oblečení pro každý den i slavnostní příležitosti. ŠIJEME NA ZAKÁZKU kostýmy, kabáty, společenské šaty, plesové šaty, svatební šaty. PROVÁDÍME VEŠKERÉ OPRAVY dámských oděvů, pánských oděvů, kožených oděvů.

Načítání trvalo 0.0660 sekund.