+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kronospan Jihlava

Klíčová slova: desky, lamino, osb, superfinish, kronospan, dřevo,

E-mail: prodej@kronospan.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?nora 2009

Popis: Výrobce velkoplošných materiálů na bázi dřeva - dřevotřískové desky, laminované a dýhované desky, stavební desky OSB Superfinish, MDF a HDF desky pro truhlářskou a stavební výrobu. Výroba z domácích surovin, vývoz do celé Evropy.

Web: www.kronospan.cz/

Další související informace

Kamenictví Písek

kamenictví Písek, obklady, koupelnové desky, krby – Kamenictví s dlouholetou tradicí. Vyrábíme zejména kamenné dekoračních prvky, ale i obklady, kamenné kuchyňské a koupelnové desky, krby a mnoho dalších výrobků ze žul tuzemských a dovozových. Z naší široké nabídky si tak lehce vybere každý!

Dřevoprodukt - palivové d

Palivové dřevo, dříví, POSCH, štípací stroje – Činností firmy Dřevoprodukt je obchod a zpracování surového dříví se zaměřením na vlákninové a palivové dříví.Rovněž nabízíme stroje od firmy POSCH pro domácí využití, prodávané pod značkou Mr.Paldu.Dále nabízíme dřevěné obaly a palety v co nejširším sortimentu.

Kuchyňské pracovní desky

Kuchyňské pracovní desky, pracovní desky do kuchyň – Kuchyňě je základ vaření, a ve špatně zařízené kuchyňi se težko vaří dobrá jídla. Ovšem vybrat vhodné příslušenství do kuchyňě je velice těžký a náročný úkol. Proto musíme volit správné materiály, a vhodné barvy, které se vzájemně doplňují. Záleží i na vhodném materiálu kuchyňské pracovní desky, aby Vám vydržela dlouhé roky bez poškrábání, či jiného poškození. Také záleží na vhodné barevné kombinaci, aby dolaďila celkový efekt kuchyňské linky či celé kuchyňě. Tohle vše se dozvíte na našich stránkách

Načítání trvalo 0.0825 sekund.