+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

kup-saunu.cz - sauny

Klíčová slova: saunová kamna, infrazářiče, finská sauna

E-mail: info@avprodukt.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ledna 2012

Popis: Kupte si saunu a přijměte saunování jako součást svého životního stylu. Ponořte své tělo do horkého vzduchu prosyceného vůní dřeva. Po ochlazení si dopřejte odpočinek v kruhu přátel s oblíbeným nápojem. Chce-li i Vy zažívat tyto skvělé pocit během této úžasné relaxace tak navštivte náše firemní stránky www.kup-saunu.cz. Naleznete zde domácí sauny a saunovací doplňky. V našem sortimentu našeho obchodu na Vás čekají saunová elektrická kamna, kamna na dřevo a infrazářiče, parní generátory, externí řídicí jednotky, palubky, latě na saunové lavice a veškeré příslušenství do saun. Dodáváme kompletní sauny na klíč. Sauny dodáváme dle požadavků zákazníků. Na přání vypracujeme nabídku na malé i velké sauny dle Vašich požadavků do 24h.

Web: www.kup-saunu.cz

Další související informace

Sauna, finská sauna Plzeň

sauna plzeň, finská sauna, ceník sauny, rezervace – Nová finská sauna z cedrového dřeva na Květné ulici v Plzni vás zve k příjemné, uvolňující relaxaci a očistě těla. Máme dvě sauny, menší červená pro dva lidi a velká modrá sauna s hydromasážní dvouvanou a ochlazovací kádí pro čtyři osoby.

Palivové dřevo Navrátil

dřevo, palivo, palivové, buk, štípané, kamna, krb – Naše firma se zabývá distribucí kvalitního bukového dřeva. Toto dřevo je určené k topení v kamnech, krbech či udírnách. Surovinou je vysoce kvalitní buková kulatina z českých lesů. Tato kulatina je na naší pile nařezána na délku 33cm nebo 50cm dle přání zákazníka a poté rozštípána na jemnější polénka. Dále následuje proces uskladnění a pozvolné vysušování. Jelikož se specializujeme pouze a jen na bukové dřevo, dostáváme díky našim velkým nasmlouvaným odběrům lepší cenu, která se kladně projevuje i na našich koncových cenách pro naše zákazníky. Objednané zboží si můžete vyzvednout osobně nebo si nechat dovést až k Vám domů.

Načítání trvalo 0.0682 sekund.