+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

kup-saunu.cz - sauny

Klíčová slova: saunová kamna, infrazářiče, finská sauna

E-mail: info@avprodukt.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ledna 2012

Popis: Kupte si saunu a přijměte saunování jako součást svého životního stylu. Ponořte své tělo do horkého vzduchu prosyceného vůní dřeva. Po ochlazení si dopřejte odpočinek v kruhu přátel s oblíbeným nápojem. Chce-li i Vy zažívat tyto skvělé pocit během této úžasné relaxace tak navštivte náše firemní stránky www.kup-saunu.cz. Naleznete zde domácí sauny a saunovací doplňky. V našem sortimentu našeho obchodu na Vás čekají saunová elektrická kamna, kamna na dřevo a infrazářiče, parní generátory, externí řídicí jednotky, palubky, latě na saunové lavice a veškeré příslušenství do saun. Dodáváme kompletní sauny na klíč. Sauny dodáváme dle požadavků zákazníků. Na přání vypracujeme nabídku na malé i velké sauny dle Vašich požadavků do 24h.

Web: www.kup-saunu.cz

Další související informace

Palivové dřevo

palivové dřevo, dřevo, topení, krb, kamna, kachlov – Palivové dřevo je nejlevnější palivo současnosti. Přejděte i vy na topení dřevem ať už v krbu nebo kamnech. Dozvíte se, jaký druh dřeva je pro topení nejvhodnější a můžete si zjistit ceny palivového dřeva. Také se dozvíte, jestli je pro vás nevhodnější krb, kamna nebo kotel.

QTA TRADE s. r. o.

krbová vložka, krbové kamna, infratopení, krb,gril – Krbové vložky na klíč. Od poradenstvi, 3D návrhů až po samotné realizace. v nabídce také krbová kamna, příslušenství, udírny (ručně vyráběné, multifunkční, izolované, stolní, možnost vlastního návrhu), infravytápění.

Úsporné topení, krby, zat

litinová kamna, krbové vložky, biokrby, krbové vlo – Prodáváme litinová kamna, krbové vložky, biokrby, krbové vložky se sekundárním spalováním, kou?ovody a kotle na biomasu Atoma. Dále regulace komínového tahu, pomocí kterého lze uspo?it palivo. Doprava po celé ?R je zajišt?na.

Načítání trvalo 0.0901 sekund.