+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

kup-saunu.cz - sauny

Klíčová slova: saunová kamna, infrazářiče, finská sauna

E-mail: info@avprodukt.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ledna 2012

Popis: Kupte si saunu a přijměte saunování jako součást svého životního stylu. Ponořte své tělo do horkého vzduchu prosyceného vůní dřeva. Po ochlazení si dopřejte odpočinek v kruhu přátel s oblíbeným nápojem. Chce-li i Vy zažívat tyto skvělé pocit během této úžasné relaxace tak navštivte náše firemní stránky www.kup-saunu.cz. Naleznete zde domácí sauny a saunovací doplňky. V našem sortimentu našeho obchodu na Vás čekají saunová elektrická kamna, kamna na dřevo a infrazářiče, parní generátory, externí řídicí jednotky, palubky, latě na saunové lavice a veškeré příslušenství do saun. Dodáváme kompletní sauny na klíč. Sauny dodáváme dle požadavků zákazníků. Na přání vypracujeme nabídku na malé i velké sauny dle Vašich požadavků do 24h.

Web: www.kup-saunu.cz

Další související informace

SMS půjčka

SMS pujcka, Finská půjčka, SMS půjčka Ferratum – Potřebujete nutně peníze a nemůžete si dovolit čekat do výplaty? Pokud ano využijte naší nabídky rychlé sms půjčky. Můžete si půjčit 500 až 5000 Kč se splatností 14ti dnů, bez jakéhokoliv poplatku za vyřízení půjčky.

Úsporné topení, krby, zat

litinová kamna, krbové vložky, biokrby, krbové vlo – Prodáváme litinová kamna, krbové vložky, biokrby, krbové vložky se sekundárním spalováním, kou?ovody a kotle na biomasu Atoma. Dále regulace komínového tahu, pomocí kterého lze uspo?it palivo. Doprava po celé ?R je zajišt?na.

Tepelná pohoda

Infrazářiče, vytápění – http://www.topzarice.czInfrazářiče jsou unikátní koncept vytápění, který pracuje s tzv. slunečním efektem, kdy se ohřívají přímo objekty (stěna, nábytek, lidi, atd.) a ne vzduch. Topidla vyzařují okamžité a přímé teplo.

Načítání trvalo 0.0790 sekund.