+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kvalitní lepící pásky

Klíčová slova: lepící pásky

E-mail: kredo@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. b?ezna 2009

Popis: Packface.eu je nová značka pro kvalitní lepící pásky. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a polepeny speciální technologií, takže barva má větší výdrž. Packface.eu je nová značka pro kvalitní lepící pásky. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a polepeny speciální technologií, takže barva má větší výdrž.

Web: www.packface.eu

Další související informace

Lepicí body DotFix

Lepicí body DotFix – DotFix polepové body pro vlepovaní a direct mailing, lepení kreditních karet, nalepení vstupenek, vlepení kuponů, nalepování přání, lepení štítků, nalepování plakátů, vlepování vzorků a samplerů do novin a časopisů, fixace předmětů při balení, dárková balení, vizualizace dílen, označování přepravek, lepení girland, lepení dekorací, lepení balonků, lepení pro dočasné přichycení ve výrobě, uzavírání tašek a pytlíků a další příležitosti. Samolepící body můžete využít pro snadné slepení papíru, kartonu, plastu, mezi sebou nebo na dřevo, kov, stěnu, ale také lepení vzorkovnic, lepení katalogů, lepení plakátů na sklo.

Eshop RÁJ KŮŽE.cz - kožené zboží

kožené opasky, kožený opasek, kožené pásky – Kožené zboží Setto Gordone - elegance vtisknutá do kůže! Široká nabídka kožených peněženek, kožených opasků a kožených rukavic značky Setto Gordone vyráběných z nejkvalitnějších italských materiálů. Vše skladem za skvělé ceny!

Sportovní dresy fotbalových klubů z celého světa

Fotbalový dres, basketbalový dres, sportovní pásky – V našem eshopu oblečete značkové basketbalové a fotbalové dresy firem Adidas, Nike, Puma, Umbro a klubů jako FC Barcelona, Real Madrid, Bayern München. Bayern Mnichov, FC Chelsea a jiné.Dále prodáváme sportovní pásky Euro 2012 a další sportovní předměty pro fanoušky.

Načítání trvalo 0.0612 sekund.