+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kvalitní lepící pásky

Klíčová slova: lepící pásky

E-mail: kredo@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. b?ezna 2009

Popis: Packface.eu je nová značka pro kvalitní lepící pásky. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a polepeny speciální technologií, takže barva má větší výdrž. Packface.eu je nová značka pro kvalitní lepící pásky. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a polepeny speciální technologií, takže barva má větší výdrž.

Web: www.packface.eu

Další související informace

Eklinker - cihelné zdivo

klinker, cihly, lícové cihly, obkladové pásky – Fasáda kterou nepřehlídnete! Dodáme Vám kompletní systém cihelných obkladů a zdiva nejen pro fasády: klinker, cihly, lícové cihly, lícové zdivo, obkladové pásky, lícové pásky, režné zdivo, fasády, oplocení.

Obalové materiály

lepicí pásky, krepové a maskovací pásky – V eshopu nabízíme prodej obalových materiálů zejména lepicí pásky, odvinovače pásek, ohraničovací nelepivé pásky, strečové a bublinkové fólie včetně odvíječů. Dále nabízíme samolepicí kapsy na dokumenty, uzavíratelné zip sáčky, plastové obálky.

Eshop RÁJ KŮŽE.cz - kožené zboží

kožené opasky, kožený opasek, kožené pásky – Kožené zboží Setto Gordone - elegance vtisknutá do kůže! Široká nabídka kožených peněženek, kožených opasků a kožených rukavic značky Setto Gordone vyráběných z nejkvalitnějších italských materiálů. Vše skladem za skvělé ceny!

Načítání trvalo 0.0670 sekund.