+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kvalitní lepící pásky

Klíčová slova: lepící pásky

E-mail: kredo@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. b?ezna 2009

Popis: Packface.eu je nová značka pro kvalitní lepící pásky. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a polepeny speciální technologií, takže barva má větší výdrž. Packface.eu je nová značka pro kvalitní lepící pásky. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a polepeny speciální technologií, takže barva má větší výdrž.

Web: www.packface.eu

Další související informace

DAVI STEEL CZ s.r.o.

plech dělení plechů děrovaný plech tabule pásky – Výrobně - obchodní společnost dodávající přesné nástřihy plechů aluzinkových - aluzinc, alusi, galvanealed, galfan, pozinkované - pozink, zincor, plech černý, válcovaný za studena, za tepla, mořený v tabulích, pásce. Dále výrábíme děrované plechy v tabulích, svitcích nebo pásce.

Papírnictví

papír, kotoučky do pokladen, pokladní pásky – V naší nabídce naleznete kancelářské potřeby, kancelářskou techniku, papír, školní potřeby, diáře, tiskopisy, obálky, lepidla, kalkulačky, tabule, hygienu a drogerii, obalový materiál, spotřební materiál pro tisk.

Dekorační nálepky na zeď

dětské samolepící dekorace, lepící dekorace na zeď – Naše trendové "walldesign" samolepky na zeď jsou určeny na různé povrchy, jako jsou drsné stěny, dřevo, sklo, zrcadla, obkladačky atd.., Jsou jednoduše aplikovatelné i odstranitelné bez poškození povrchu, na kterém byly nalepeny. Jsou určeny pro všechny prostory, od kanceláří, přes obýváky, kuchyně, koupelny, až po dětské pokoje a zamilujete si je nejen Vy ale i Vaše děti.

Načítání trvalo 1.5276 sekund.