+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Labortech s.r.o.

Klíčová slova: automatizace výroba modernizace zkušební stroje

E-mail: info@labortech.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ??jna 2008

Popis: Výroba zkušební techniky a zkušební automatizace pro mechanické zkoušení materiálů. Prodej, vývoj, modernizace a servis zkušební a laboratorní techniky. V současné době nabízíme své služby po celé Evropě.

Web: www.labortech.cz

Další související informace

Bříza výtahy s.r.o. Praha

Výtahy Praha, Servis výtahů, Modernizace výtah, Re – Bříza výtahy s.r.o. Praha - v oboru výtahy zajišťujeme montáž výtahů, rekonstrukce výtahů, modernizace výtahů, servis výtahů a další. Naše společnost Bříza výtahy s.r.o. Praha v regionu Praha patří mezi profesionály, kteří mají v oblasti modernizace výtahů bohaté zkušenosti. Výtahy modernizujeme kvalitními materiály, které odebíráme od osvědčených dodavatelů výhradně ze zemí EU.

ručně vyráběné šperky

Drátkování, plstění, výroba fima, korálky, smalt – Stránky věnované drátkování, výrobě Fima, korálkování, plstění, smaltování a dalším výtvarným technikám. Na stránkách najdete široký výběr šperků a bižuterie k prodeji. Jak se o šperky správně starat. Návody na výrobu šperků. Spousty aktuálních článků. Ručně vyráběné šperky.

Výroba papíru

Výroba papíru – V naší společnosti se zabýváme výrobou papíru. Jsme dokonce schopni ho prodávat ve velkém množství například firmám nebo různým společnostem. Pro ty máme připravenu i řadu zajímavých slev. V naší společnosti se zabýváme výrobou papíru. Jsme dokonce schopni ho prodávat ve velkém množství například firmám nebo různým společnostem. Pro ty máme připravenu i řadu zajímavých slev.

Načítání trvalo 0.0646 sekund.