+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Labortech s.r.o.

Klíčová slova: automatizace výroba modernizace zkušební stroje

E-mail: info@labortech.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ??jna 2008

Popis: Výroba zkušební techniky a zkušební automatizace pro mechanické zkoušení materiálů. Prodej, vývoj, modernizace a servis zkušební a laboratorní techniky. V současné době nabízíme své služby po celé Evropě.

Web: www.labortech.cz

Další související informace

Zámečnictví Jan Koudelka

Zámečnictví, Stavební zmečnictví, Koudelka, výroba – Stavební zámečnictví, výroba. Vyrábíme: ploty, plotové dílce s výdřevou (ozdobné), branky, vrata, brány, schodiště, zábradlí, balkóny, zastřešení. Používané materiály: ocel, nerez. Povrchové úpravy: žárový zinek, komaxit, šopování, stříkání.

Zvintr - výroba nábytku na zakázku

výroba nábytku, nábytek na zakázku, kuchyně na zak – Vyrábíme nábytek do kuchyně, ložnice, předsíně i pro obývací pokoj. Nábytek na míru zhotovujeme také do komerčních prostor jako jsou bary, restaurace, penziony, hotely nebo kanceláře. výroba nábytku, nábytek na zakázku, kuchyně na zakázku, ložnice na zakázku, obývací pokoj na zakázku

Lepená reklama

reklama, výroba reklamy, lepená reklama, bilboardy – Výroba reklamy Křenovice u Brna, Holubice,Slavkov u Brna,Pozořice. Provádíme polep aut, aplikace autonálepek. Výroba reklamních bannerů, cedulí a bilboardů. Lepená reklama, tištěná reklama,řezaná reklama, velkoformátový tisk a reklamní grafika.

Načítání trvalo 0.0887 sekund.