+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Laser 4m, Ohraňování, CNC

Klíčová slova: Laser pálení laserem laserem plazmou výpalek, kovo

E-mail: j.kriz@merkurtoys.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. b?ezna 2009

Popis: CNC zpracování plechu, laser, Plazma, vysekávání, ohraňování, CNC Frézování, CNC Soustružení, drátořez a hloubička, dělení materiálu, lisování, nástrojařské práce, kompletní zámečnické práce, strojírenství a svařování nerez, hliník, výroba regálu a konstrukcí

Web: www.cross-cnc.cz

Další související informace

Kamacit

Kamacit, pálení žáhy, nevolnost, těhotenství – Kamacit je doplněk stravy na přírodní bázi, který účinně ulevuje od obtíží jako je pálení žáhy a to i v těhotenství. Navíc je výborným zdrojem minerálních prvků, což je zejména přínosné u těhotných žen. Kamacit, pálení žáhy, nevolnost, těhotenství.

Zpracování plechu

Zpracování plechu, Ohýbání plechů, Řezání plazmou – Nabízíme veškeré zpracování plechu na nejmodernějších CNC strojích. Provádíme ohýbání plechů na ohraňovacích lisech, stříhání plechů a řezání plazmou. Mezi další služby patří zakázková kovovýroba. Zpracování plechu, ohýbání plechů, řezání plazmou.

Laser

laser – Přijďte si zahrát Lasergame do LaserFun v Praze. Lasergame nebo také Laser game je sportovně společenská hra, která nabízí adrenalinový zážitek za využití té nejmodernější technologie.

Načítání trvalo 0.0615 sekund.