+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Laser 4m, Ohraňování, CNC

Klíčová slova: Laser pálení laserem laserem plazmou výpalek, kovo

E-mail: j.kriz@merkurtoys.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. b?ezna 2009

Popis: CNC zpracování plechu, laser, Plazma, vysekávání, ohraňování, CNC Frézování, CNC Soustružení, drátořez a hloubička, dělení materiálu, lisování, nástrojařské práce, kompletní zámečnické práce, strojírenství a svařování nerez, hliník, výroba regálu a konstrukcí

Web: www.cross-cnc.cz

Další související informace

Pálení žáhy

pálení žáhy, pyróza, refluxní choroba – Pálení žáhy (pyróza) je běžný a obvyklý jev. Každý den postihuje mnoho lidí, obzvláště těhotných žen a ty, kteří mají sklony k překyselení žaludku. Vzniká v důsledku refluxní choroby žaludku. Pálení žáhy, refluxní choroba většinou neznamená závažné ohrožení. Je však velmi nepříjemná a při opakování může poškodit citlivou sliznici jícnu. Je proto vhodné jíst pravidelně, po malých dávkách a jídlo důkladně rozmělňovat v ústech.

Pálení žáhy - příčiny, léčba

palení žáhy,gastroezofageální reflux,příznaky – Příčinou pálení žáhy je gastroezofageální reflux, kdy vinou nedokonalého těsnění jícnového svěrače dochází k zpětnému toku žaludečních kyselin. K mírnění příznaků se úspěšně využívá antacid, avšak u vážnějšího průběhu může být rozhodnuto i chirurgickém řešení.

Fotky v skle

2D,3D laser fotky v skle – Internetový predaj 2D a 3D laser fotiek v sklenených kryštáloch, obrázky, logá a 3D modely, reklamných predmetov, plakety, ocenenia, trofeje a upomienkové predmety zo skla s využitím 2D a 3D pod povrchovej laserovej technológie. Fotodarčeky, svadobné dary a darčeky k výročiu.

Načítání trvalo 0.0569 sekund.