+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lear, a. s. - lepidla

Klíčová slova: lepidla, lepidlo

Datum vloľení do katalogu: 23. srpna 2009

Popis: Vyrábíme a dodáváme lepidla pro průmyslové lepení v automobilovém, čalounickém, papírenském, nábytkářském a obuvnickém průmyslu. Dále lepidla na dřevo, pryž, kovy, plasty a další materiály. Rádi navrhneme vhodné lepidlo pro konkrétní použití, poradíme s lepením.

Web: www.lear.cz/

Další související informace

Výroba stavebních hmot

Malty, štuky, lepidla, stěrky, penetrace, omítky – Vyrábíme - malty, štuky, stěrky, lepidla, betony, penetrace, spárovací hmoty, sanační systémy pro vnější i vnitřní použití...Malty, štuky, lepidla, stěrky, penetrace, omítky, sanační systemy, sparovaci hmoty

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Načítání trvalo 1.6398 sekund.